لوکس ترین هواپیماهای جهان

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با لوکس ترین هواپیماهای جهان در اختیار ‏کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.
با شنیدن لوکس ترین هواپیماهای جهان اغلب به یاد هواپیماهای شخصی می افتیم اما ‏خوب است بدانید که برخی از لوکس ترین هواپیماهای جهان مسافربری هستند که در ‏ادامه به معرفی تعدادی از آن ها می پردازیم. 
‏1. ‏Qatar Airway’s first class‏ 
اگر در سفر خود بلیط یکی از کابین های ‏first class‏ هواپیمایی ‏Qatar‏ ‏airways‏ را ‏خریداری کنید، می توانید با یکی از بهترین و لوکس ترین هواپیماهای جهان سفر کنید.  
در این کابین ها امکانات زیادی نظیر تخت نرم و مخملی، سرو نوشیدنی و غذا های ‏سبک، تلوزیون، سوکت برق و غیره به مسافران ارائه می شود و هزینه ای که مسافران ‏برای خرید بلیط این هواپیما باید پرداخت کنند حدود 5 هزار دلار می باشد. 
‏2. ‏AirFrance la Premiere‏ 
شرکت هواپیمایی ‏AirFrance‏ سوئیتی نسبتاً بزرگ و فول امکانات را در اختیار مسافران ‏هواپیما های لوکس خود قرار می دهد. مسافران می توانند بلیط هوای خود را از این ‏شرکت هواپیمایی خریداری کنند و از فضا و امکاناتی که در اختیارشان قرار می گیرد ‏استفاده کرده و سفری بی نظیر را تجربه کنند. 
از امکانات این پرواز ها می توان به صندلی های تخت خواب شو و تلوزیون اشاره کرد. 
قیمت بلیط این هواپیماهای لوکس حدود 10 هزار دلار می باشد. 
‏3. ‏Qanta first class flights‏ 
این هواپیمایی استرالیایی امکانات بسیار مجللی را به مسافران پرواز های لوکس خود ‏ارائه می دهد. مسافران تور استرالیا در این پرواز ها می توانند از امکانات موجود در ‏کابین های شخصی که در اختیار آن ها قرار میگرد استفاده کرده و نهایت راحتی و لذت ‏را تجربه کنند. 
از امکاناتی که در طول پرواز در اختیار مسافران قرار می گیرد می توان به مرکز ارائه ‏خدمات ماساژ و ‏spa‏ در فضای سبز، تلوزیون و تخت خواب اشاره کرد. 
همچنین لازم به ذکر است قیمت بلیط های ‏Qanta first class flights‏ بالای 15 هزار دلار ‏می باشد. 
‏4. ‏British Airway's first class 787-9 dream liner‏ 
شرکت هواپیمایی ‏Biritish Airways‏ نیز یکی از لوکس ترین هواپیماهای جهان را در اختیار ‏دارد که با پرداخت مبلغی حدود 5 هزار دلار می توان بلیط یک طرفه پرواز های لوکس ‏این هواپیمایی را خریداری کرد.  
در کابین های هواپیمای لوکس این شرکت امکانات زیادی نظیر نمایشگر لمسی 32 ‏اینچی، صندلی راحتی مخملی، دو پورت یو اس بی، گاو صندوق شخصی، آینه و غیره ‏وجود دارد که مسافران می توانند از آن ها استفاده کنند. 
‏5. ‏Japan Airline's Sky Suite 777 first class cabin‏ 
این شرکت هواپیمایی که متعلق به کشور ژاپن می باشد دارای یکی از لوکس ترین ‏هواپیما ها و پرواز های دنیا می باشد. در کابین های هواپیمای لوکس این شرکت از ‏پوست گران قیمت گربه ‏woodgrain‏ استفاده شده است و طراحی آن به گونه ای است که ‏هیچ یک از مسافران قادر به دیدن کابین سایر مسافران نیستند. 
در کابین های این هواپیمای لوکس امکانات رفاهی متعددی وجود دارد که برخی از آن ‏ها عبارتند از نمایشگر 32 اینچی، تخت خواب، سوکت برق و غیره. 
‏6. ‏Etihad Airways‏ 
لوکس ترین هواپیماهای جهان متعلق به این هواپیمایی می باشد. هواپیمایی اتحاد ‏پرواز های لوکس متععدی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد که یکی از آن ها کابین ‏های آپارتمانی می باشد و مسافرانی که این کابین ها را انتخاب می کنند می توانند ‏بهترین و لوکس ترین پرواز خود را تجربه کنند در این پرواز ها امکاناتی نظیر حمام ‏شخصی، تخت، صندلی و غیره وجود دارد و قیمت بلیط های یک طرفه آن بالغ بر 11 هزار ‏دلار می باشد 
لازم به ذکر است گردشگران هر یک از تور های خارجی نظیر تور فرانسه و تور استرالیا می ‏توانند با این پرواز های لوکس سفر کنند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با لوکس ترین هواپیماهای جهان به ‏دست آورید.‏
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما