فستیوالی برای زوج های جوان

جشنواره بسیار جذاب فستیوالی برای زوج های جوان هر سال در ماه آبان و در محل نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار می شود. در طول فستیوال عروس دبی، عروس ها با شکل و شمایلی عجیب و غیر معمول دیده می شوند که تعجب گردشگران و توریست های تور دبی را بر می انگیزد. فستیوالی برای زوج های جوان علاوه بر مرکز نمایشگاه های بین المللی دبی در سایر قسمت های شهر دبی نیز برگزار می شود. تمامی خدمات مربوط به مراسم عروسی که لازم است زوج ها از آن اطلاع داشته باشند، از قبیل: لباس عروس، خدمات فیلمبرداری، آرایش عروس، لباس ساقدوش ها و هدایای عروسی را می توانید در این فستیوال ببینید و از آن ها الگو بگیرید.
این فستیوال که بزرگ ترین جشنواره مرتبط با عروس در منطقه خاورمیانه می باشد، مورد توجه گردشگران تور دبی قرار گرفته و گردشگران زیادی در زمان برگزاری این مراسم، خود را به دبی می رسانند.
لباس عروس های بسیار زیبایی در این جشنواره به نمایش در می آید که بسیاری از طراحان و خیاطان حرفه ای برای بازدید و الگوبرداری از مدل های روز دنیا با تور امارات به این شهر رفته و از لباس عروس ها دیدن می کنند.
با وجود این که فستیوال های گوناگونی در طول سال در شهر دبی برگزار می شود، ولی فستیوال عروس دبی یکی از جشنواره های محبوب می باشد که هر ساله بازدیدکنندگان زیادی از آن دیدن می کنند. اگر شما هم قصد دارید در ماه آبان با تور دبی به سفر بروید، فستیوال عروس را از دست ندهید. این فستیوال ها به رونق اقتصادی شهر دبی کمک زیادی کرده است. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی نوروز 99
5 شب
ایران ایر
اوج ماندگار
27 اسفند - 10 فروردین

تور دبی 16 اسفند 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
16 اسفند - 20 اسفند

تور دبی نوروز 99
4 شب
ماهان
ارزین سیر ایرانیان
28 اسفند - 4 فروردین

تور دبی 8 فروردین 99
4 شب
Air Arabia Airline
کهن آکام پارسیان
8 فروردین - 12 فروردین

تور دبی 25 و 27 اسفند 98 و 1 فروردین 99
5 شب
ماهان
گلبرگ سیر
25 اسفند - 6 فروردین

تور دبی نوروز 98
3 شب
ایران ایر
آرانا پرواز
9 فروردین - 13 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
Air Arabia Airline
اوج ماندگار
29 اسفند - 12 فروردین

تور دبی 20 اسفند 98
3 شب
Air Arabia Airline
فلات پارس
20 اسفند - 23 اسفند

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
قصر شایان
12 فروردین - 17 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ماهان
اسطوره بیستون
27 اسفند - 7 فروردین