امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رودی از سرخ ترین گل ها

رودی از سرخ ترین گل ها

کشور چین همواره یکی از کشورهای پر توریست آسیا می باشد که جاذبه های گردشگری زیادی را در دل خود جای داده است. یکی از این جاذبه ها رودی از سرخ ترین گل ها می باشد.
این جاذبه که ساحل سرخ چین نیز نامیده می شود از جاذبه های جدید این کشور به شمار می رود. ساحل سرخ چین که "پانیجین" نام دارد و در نزدیکی رودخانه "لیائو" چین قرار گرفته، از فروردین ماه به مدت 4 ماه جلبک‌های دریایی قرمز این ناحیه را فرا می گیرد. این امر سبب گشته تا دولت چین از سال 1988 این منطقه را تحت حفاظت خود در بیاورد و از آن محافظت کند. گردشگران تور چین تنها از مسیرهای مشخص شده می توانند به تماشای این منظره چشم نواز بپردازند و از آن عکاسی نمایند.
جاذبه تماشایی رودی از سرخ ترین گل ها، در فاصله حدود 30 کیلومتری شهر پانجین چین واقع شده است. نام این ساحل بر گرفته از ظاهر قرمز رنگ آن می باشد. چیزی که باعث ایجاد رنگ قرمز در ساحل سرخ چین می شود، یک نوع گیاه سرخ رنگ است که در خاک شور رویش می یابد. این گیاه در طول فصل تابستان سبز رنگ است، اما با آغاز فصل پاییز و ماه فروردین کم‌ کم قرمز رنگ شده و منظره ای بسیار زیبا را به وجود می آورد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این منظره ی چشم نواز، نمایی شبیه به یک فرش قرمز را برای توریست های تور چین تداعی می کند که بسیار برای آن ها جالب می باشد. کشور چین در سال 2013 حدود 450 میلیارد دلار از صنعت گردشگری درآمد کسب کرده است. با اضافه شدن رودی از سرخ ترین گل ها به جاذبه های گردشگری جذاب  و گیرای چین، احتمالا درآمد های این کشور بیشتر هم می شود. طبق اعلام سازمان جهانی جهانگردی، کشور چین با بیش ‌ترین میزان افزایش درآمد از صنعت گردشگری، در بالاترین رتبه فهرست کشورهای آسیایی قرار دارد.
ساحل سرخ چین نمایی بی نظیر از گل های سرخ می باشد که در برخی قسمت های آن بوته هایی سبز رنگ وجود دارد. وجود این بوته های سبز رنگ در کنار این گیاهان سرخ، جلوه ی بسیار دلربایی را به وجود آورده است. این ساحل در کنار رود پرخروش لیائو هر ساله به هنر نمایی می پردازد. این منطقه از 25 سال پیش محافظت شده است و گردشگران تور چین تنها از جاده های مخصوصی که برای گشت و گذار بازدید کننده ها در نظر گرفته شده است، می توانند از این ساحل تماشایی دیدن کنند. اگر شما هم از جمله گردشگرانی هستید که به دنبال بازدید از مکانی متفاوت و خاص هستید، تماشای این ساحل دیدنی و خوش منظر را از دست ندهید.
 
درج نظر