صومعه تسخیر شده

روی کره خاکی مکان هایی وجود دارد که تماشا آن ها بسیار جذاب است ولی در عین حال ترس عجیبی به دل‌ها می‌اندازد و بازدید از آن‌ مکان ها شجاعت و جسارت زیادی می طلبد.
یکی از این مکان های خوف انگیز، صومعه تسخیر شده در کشور ایتالیا می باشد. در همه کشورهای دنیا مکان هایی وجود دارد که از آن‌ها با واژه تسخیر شده یاد می کنند، جاهایی که محل رفت و آمد ارواح بد طینت و یا شکارگاه اشباح ناخوشایند هستند که صومعه تسخیر شده یکی از این مکان ها می باشد. صومعه تسخیر شده نام دیگر صومعه لوچیو در کشور ایتالیا می باشد که گفته می‌شود این صومعه توسط راهبانی که در آن زندگی می‌کرند ساخته شده است. اما تاریخ چیزی کاملا متفاوت را روایت می کند. در سال ۱۶۸۴ تعدادی دختر که در این منطقه زندگی می‌کردند به وسیله ارواح شیطانی گمراه شده و برای ملاقات با راهبان راهی صومعه ‌شدند. این دختران توانایی این را داشتند که راهبان را تسخیر کرده و آن‌ها را به شیاطین تبدیل کنند، همان راهبانی که مدت ها بعد این صومعه را بنا نهادند. بعدها این مکان به جایی برای انجام آداب و مراسم شیطان پرستان، پرستش شیطان، قربانی کردن کودکان و رفتارهای وحشیانه تبدیل گشت. در سال ۱۷۸۴ و با گذشت صد سال از ساختن این مکان و به دنبال ارسال اخباری از این وقایع به رم، این صومعه تعطیل شد. امروزه حاله ای از مه موذی و اسرارآمیزی در اطراف برج‌های این صومعه پراکنده شده است. حتی زمانی که شرایط آب و هوایی طوری است که دلیلی برای ایجاد این مه وجود ندارد باز هم این مه قابل دیدن می باشد و همین مسئله سال ها است که برای گردشگران تور ایتالیا عجیب و مبهم می باشد.

علاوه بر صومعه تسخیر شده، مکان های دیگری مانند: قتلگاه انسان های بی گناه و زندان های مخوف نیز وجود دارد که به دلیل بیش از اندازه ترسناک بودن، به اجبار بسته شده یا تعطیل شده و به مرور زمان تبدیل به خرابه هایی گردیده که یادآور خاطراتی تلخ مثل خودکشی، اشباح شیطانی، مرگ های رمز آلود و ترس و وحشت بوده است. به همین دلایل بازدید و تماشا این مکان ها ممنوع شده تا گردشگران در سفرهای خود طعم تلخ هیجان را نچشند و خاطرات بدی در ذهن آن ها تداعی نشود و سفر آن ها یادآور مسائل منفی که باعث تکدر خاطر می شود، نباشد. صومعه تسخیر شده از مکان های بسیار عجیب و سهمگین کشور ایتالیا است، اما کشور ایتالیا مکان های زیبا و دلنشین زیادی در خود دارد که هر ساله گردشگران تور ایتالیا برای بازدید از این مکان ها به این کشور آمده و سفری خاطره انگیز را برای خود ثبت می کنند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 103 دهنده به امتیاز صومعه تسخیر شده
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
امید 22 آبان 1397
3
واااای چقدر حال میده یک شب رو توی صومعه تسخیر شده گذروند پر هیجانه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری