رستورانی درون غار

کشور ایتالیا جاذبه های زیادی دارد که این کشور را نزد گردشگران جهانی محبوب کرده است. یکی از این جاذبه های منحصر به فرد رستوران گروتا پالازس است که به رستورانی درون غار نیز شهره یافته است.
 
 
رستوران غار
 
 

رستوران گروتا پالازس

این رستوران که رستورانی درون غار است، حدود 20 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده و هیچ دیواری در اطراف آن قرار ندارد. هوای غالب در این منطقه بسیار مطبوع بوده و صدای امواج دریای آدریاتیک پیوسته و بی وقفه گوش را نوازش می دهد. این رستوران زیبا و بی نظیر کنار دریای آدریاتیک ایتالیا واقع شده که چشم انداز دل پذیری را برای گردشگران تور ایتالیا رقم زده است.
 
 
رستوران غار
 
 
رستوران گروتا پالازس که رستورانی درون غار است، منظره دریای آدریاتیک را از دل صخره های آهکی کنده شده به نمایش می گذارد که گردشگران و مسافران تور ایتالیا می توانند با تماشا این منظره از صرف غذای خود بی نهایت لذت ببرند. این رستوران در منطقه پولیگنانو آ ماره در جنوب کشور ایتالیا احداث شده که همتا آن در هیچ کجا دنیا وجود ندارد و این مکان چند قرن است که نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب کرده است و همواره یکی از جاذبه های عجیب ایتالیا به شمار رفته است.
 
 
غار رستوران ایتالیا
 
 
رستوران نام برده شده مکانی مجلل و اشرافی و رمانتیک برای غذا خوردن ثروتمندان دنیا می باشد که آن ها را مسحور زیبایی خود می کند. چیدمان این رستوران در فضایی خارجی قرار دارد تا مشتریان بتوانند لذت کافی از منظره موجود ببرند و لحظات خاطره انگیزی برای آن ها به ثبت برسد. 
 
 
رستوران غار
 
 
در رستورانی درون غار، علاوه بر میزهای دو نفره که مخصوص افرادی است که می خواهند دو نفره غذا میل کنند و از این منظره لذت ببرند، میزهای خانوادگی نیز تعبیه شده تا افرادی که به شکل خانوادگی برای صرف غذا و لذت بردن از فضا این رستوران به آن می روند بتوانند در کنار هم از لحظاتشان بهره ببرند. در کناره های آن لوسترهای روشنایی وجود دارد که در شب و هنگام تاریکی هوا روشنایی خوبی به آن می بخشد و فضا را رمانتیک و دلنشین می کند.
 
 
رستوران در غار
 
 

ساعات کاری غار رستوران گروتا پالازس

ساعت کار این هتل – رستوران  در همه روزهای هفته از ساعت 12:30 ظهر تا 2 بعدازظهر و 7:30 غروب تا 11 شب می باشد. اگر شما پیش از غروب آفتاب به این رستوران بروید می توانید غروب آفتاب را به شکل بسیار زیبایی از این منطقه نظاره کنید. رستوران مدرن و مجهز گروتا پالازس دارای قابلیت رزرواسیون آنلاین بوده و گردشگران تور ایتالیا می توانند به صورت اینترنتی به سایت مربوطه مراجعه کرده و میز خود را از قبل رزرو کنند. این رستوران صبحانه نیز سرو می کند. 
 
 
غار های زیبا
 
 
اگر تمایل دارید که غذایی خوش طعم را در مکانی بی نظیر و منحصر به فرد تجربه کنید حتما سری به رستورانی درون غار بزنید. 
 
 
رستوران های عجیب
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما