امتیاز 5 از 5 | از بین 106 امتیاز دهنده به تابوت های آویزان از کوه

تابوت های آویزان از کوه

مرگ یک مسئله ای است که انسان ها در طول زندگی خود بارها و بارها به آن فکر می کنند. مرگ مقوله ای است که برای همه اتفاق می افتد و برای هر کسی به نحوی رخ می دهد.
 
 
دیدنی های ترسناک جهان
 
 
هر کسی بنابر موقعیت و ملیت و اعتقادات خود به نحوی با مرگ روبرو می شود. برخی معتقدند که حتما باید جسد به خاک سپرده شود تا روح آرام بگیرد و برخی معتقدند که جسد باید سوزانده شود و خیلی ها عقاید مختلف دیگری دارند.
 
 
ترسناک ترین جاهای جهان
 
 

رسم آویختن مردگان

تصور ما از مرگ همیشه این بوده که یا جسد باید در زمین به خاک سپرده شود و یا سوزانده شود، اما اکنون با لحظه آخر همراه باشید تا شما را با پدیده ای حیرت انگیز و عجیب به نام تابوت های آویزان از کوه آشنا کنیم. در کشور فیلیپین مکانی وجود دارد که با نام تابوت های آویخته مشهور گشته است، مکانی که جسد مرده هایشان را در تابوت هایی گذاشته و بر روی صخره ها آویزان می کنند. سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از این تابوت ها با تور فیلیپین به این کشور می روند. تابوت های آویزان از کوه مبهم ترین و اسرار آمیز ترین جاذبه کشور فیلیپین است که نظر توریست های تور فیلیپین را به خود جلب کرده است.
 
 
تابوت های آویزان
 
 
در شهر ساگادا واقع در کشور فیلیپین قبیله ای به نام ایگوروت وجود دارد که در ناحیه کوهستانی لوزون مستقر هستند. مردمان این منطقه به کارهای شکار، خالکوبی و کشاورزی مشغول هستند و از این راه امرار معاش می کنند. این قبیله عقاید مذهبی خاصی دارند و جایگاه خاصی برای ارواحشان قائل هستند و حتی گاهی پیش می آید که به آن ها مرتبه خدایی می دهند. مردم این منطقه معتقدند که تابوت مردگانشان باید بر فراز بلندی ها و در کوهستان ها آویزان باشد تا روح آن ها در آرامش مطلق از جسم جدا شود.
 
 
تابوت های آویزان در فیلیپین
 
 
آن ها معتقدند این کار هم برای روح بهتر است و هم برای جسم، چون جسم از گزند جانوران و حیوانات در امان می ماند. رسم آویختن مردگان از صخره ها در میان قبایل فیلیپینی به حدود 2 هزار سال پیش بر می گردد به طوری که آن ها با سختی و مشقت فراوان اجساد مردگانشان را به بالای صخره ها می بردند و به وسیله میخ به صخره ها متصل می کردند. این کار را بزرگ ترین فرد قبیله باید انجام می داد تا روح در آرامش بیشتری باشد. ولی در صورتی که فرد بزرگ قبیله بیمار بود و توانایی انجام این کار را در خود نمی دید، پسر بزرگ خانواده باید این عمل را به انجام می رساند. در بازدید از تابوت های آویزان از کوه منظره ای عجیب و حیرت انگیز را می بینید و با عقاید خاصی در رابطه با مرگ آشنا می شوید. 
 
 
دیدنی های ترسناک دنیا
درج نظر