کوهستانی از رنگین کمان

کوهستانی از رنگین کمان یکی از جاذبه های گردشگری کشور چین می باشد با لحظه آخر همراه شوید تا این پدیده جذاب طبیعی را بهتر بشناسید. تجمع کوه های تپه ای شکل و رنگارنگ که در پارک ژانگی دانسکیا (zhangy Daxia) قرار دارند باعت به وجود آمدن کوهستانی از رنگین کمان شده است رنگ های ارغوانی، زرد، سبز، آبی، نارنجی، قرمز و غیره که در این کوه ها به چشم می خورند این منطقه را یه یکی از عجایب دنیا تبدیل کرده اند.
اگر با تور چین سفر کرده و از این کوهستان زیبا دیدن کنید ممکن است در نگاه اول تصور کنید که این کوهستان رنگارنگ ساخته دست بشر می باشد اما باید بدانید همه زیبایی های این کوهستان به صورت طبیعی شکل گرفته است کوهستانی از رنگین کمان بیشتر شبیه یک کیک لایه ای با خامه های رنگارنگ یا یک نقاشی زیبا است و جذابیت بی اندازه آن باعث شده تا هر سال گردشگران زیادی از این منطقه دیدن کنند.
اما شاید چگونگی به وجود آمدن این کوه ها و تپه ها برایتان جالب باشد. این کوه ها حاصل واکنش شیمیایی آب، آهن، اکسیژن، سایر عناصر و مواد معدنی به جا مانده از رسوبات زیرزمینی می باشد و تمام این فعل و انفعالات شیمیایی که در طول ملیون ها سال انجام شده و لایه های رنگارنگ را به صخره های محکم تبدیل کرده است عامل به وجود آمدن این کوهستان رنگین کمانی می باشد. 
این کوهستان با وجود تمام زیبایی هایی که دارد آنچنان شناخته شده نبود تا اینکه توسط یونسکو میراث جهانی اعلام شد. پس از آن اکثر گردشگران تور چین از این کوه ها بازدید کرده و از دیدن این منطقه منحصر به فرد به وجد می آیند.
برای بازدید از این کوهستان راه پله های چوبی وجود دارد که به گردشگران اجازه می دهد تا از فاصله نزدیک بتوانند این سنگ هارا مشاهده کنند و به دره ها و بلندی های کوهستان به سادگی دسترسی داشته باشند این راه پله ها حدود 700 پله دارد که بالا رفتن از آن ها حدود 40 دقیقه زمان می برد.
اگر قصد سفر با تور چین و بازدید از این کوهستان عجیب را دارید باید بدانید بهترین زمان بازدید از این کوه ها ماه های خرداد و شهریور می باشد چرا که بارش باران های کوتاه، کوه های رنگی را خیس می کند و تابش آفتاب روی صخره ها و خاک های خیس باعث می شود تا تفاوت رنگ ها بیشتر نمایان شود.
در باقی ماه های سال این کوهستان آب و هوای بسیار خشکی دارد همچنین لازم به ذکر است به دلیل کوهستانی بودن منطقه زمستان های بسیار سردی را شاهد هستیم. 
بی شک دیدن کوهستانی از رنگین کمان تجربه ای متفاوت است اگر با تور چین سفر می کنید بازدید از این کوه را از دست ندید.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما