رستورانی در اکواریوم

غذا خوردن داخل رستورانی در اکواریوم می تواند تجربه ای بسیار جذاب و منحصر به فرد باشد در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با رستوران زیر دریایی مالدیو در اختیارتان قرار دهیم. رستوران ایتا رستورانی در اکواریوم است که در منطقه گردشگری هوراوالهی (hurawalhi) جزایر مالدیو قرار گرفته است.
غذا خوردن داخل رستورانی در آکواریوم می تواند تجربه ای بسیار جذاب و منحصر به فرد باشد در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با رستوران زیر دریایی مالدیو در اختیارتان قرار دهیم.
رستوران ایتها رستورانی در آکواریوم است که در منطقه گردشگری هوراوالهی (hurawalhi) جزایر مالدیو قرار گرفته است.
 
 
رستوران زیردریایی
 
 

رستوران ایتها در مالدیو

این رستوران با مساحتی حدود 100 متر مربع در عمق 6 متری دریا واقع شده است که از آن به عنوان بزرگترین رستوران زیر دنیایی دنیا یاد می شود.
غذا خوردن در عمق 6 متری دریا بسیار هیجان انگیز است هنگام غذا خوردن داخل رستورانی در آکواریوم می توانید از تماشا کردن انواع موجودات دریایی مانند مرجان ها، کوسه ها و گونه های نادر آبزی لذت ببرید. همانطور که می دانید مالدیو یکی از مقاصد گردشگری بسیار پر طرفدار جهان به شمار می آید به طوری که این جزیره را مالدیو قسمتی از بهشت می نامند.
 
 
رستوران ایتها
 
 
این رستوران از فولاد سخت به همراه گنبد اکریلیک شفاف ساخته شده و تنها رستوران دریایی است که به طور کامل در زیر اقیانوس قرار دارد و چشم انداز 360 درجه به دریا دارد و گردشگران تور مالدیو ازطریق یک راه پله مارپیچ 13 متری در میان دریا از کلبه بالای رستوران به رستوران زیر دریا می رسند.
 
 
رستوران ایتها در مالدیو
 
 
در منوی این رستوران انواع غذاهای بومی مالدیو و غذاهای غربی، انواع سالاد، نوشیدنی های مختلف و دسر های لذیذ به چشم می خورد. خوب است بدانید گنبد شیشه ای این رستوران توسط شرکت معماری معروف اوکلندی که ام جی مورفی نام دارد طراحی شده است. ظرفیت این رستوران 14 نفر است و 7 میز دو نفره دور تا دور فضای شیشه ای مانند این رستوران قرار گرفته است.
 
 
رستوران زیر دریایی در مالدیو
 
 
از آنجایی که رستوران زیر دریا فضای کوچکی دارد غذاها و سفارش های مشتریان در خشکی طبخ شده و سپس به رستورانی در آکواریوم منتقل می شوند. غذاهای سرو شده در این رستوران توسط ماهر ترین آشپز های دنیا طبخ می شوند و از طعم لذیذ و کیفیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است که این رستوران به عنوان یک شاهکار معماری شناخته می شود چرا که طراحی و ساخت آن در نوع خود بی نظیر است. ایتا در زبان محلی به معنای مادر مروارید می باشد که به دلیل قرار گرفتن رستوران در دل آب این نام را بر روی آن نهاده اند.
 
 
رستوران ایتها در مالدیو
 
 
رستوران ایتها در سال 2008 ساخته شده است و حدود 10 سال از ساخت آن می گذرد ولی شیوه ساخت و جنس مصالحی که در بنای این رستوران به کار رفته است به گونه ای می باشد که این رستوران پس از گذشت ده سال از زمان تاسیس آن همانند روز اول سالم باشد.
 
 
رستوران مالدیو
 
 
در درجه اول، نما و منظره زیبای این رستوران و در درجه دوم طعم و کیفیت غذا های آن باعث شده تا رستوران ایتها منوی گران قیمتی داشته باشد ولی با همه این ها مشتریان زیادی به این رستوران می روند چرا که خوردن غذا داخل رستورانی در آکواریوم اتفاقی است که فقط در رستوران ایتها می توانید تجربه کنید.
 
 
عکس رستوران زیر دریایی
 
 
رستوران زیر دریایی ایتها در مالدیو
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستورانی در اکواریوم

فتانه فراست 8 مرداد 99
0
خیلی جالب بود با تشکر ازشما
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما