کلیسایی از جنس اسکلت انسان

کلیسایی از جنس اسکلت انسان، مکانی که حتی نامش ترس و دلهره به جان آدمی می اندازد. از گذشته تا کنون اماکن مذهبی محلی برای آرام شدن و تسکین روح انسان بود است اما در ایتالیا کلیسایی از جنس اسکلت انسان ها وجود دارد که ترس و وحشت را به مراجعه کنندگانش القا میکند اگر با تور ایتالیا سفر میکنید و از دوست داران مکان های ترسناک هستید بازدید از این کلیسا را از دست ندهید شما هنگامی که به این کلیسا می روید با دیوار های عظیمی که پر از اسکلت جمجمه است رو به رو میشوید و ترس سراسر وجودتان را فرا میگیرد.
  
این اسکلت ها متعلق به چه کسانی است؟ و چرا این کلیسا اینگونه ساخته شده است؟ با لحظه آخر همراه شوید تا پاسخ تمام سوالاتتان را در یابید. در سال 1408 زمانی که عثمانی ها به شهر اورترانتو کشور ایتالیا حمله کردند و موفق به اشغال این شهر شدند حدود 800 نفر از اهالی اورترانتو در کلیسا پناه گرفته بودند پس از مدتی عثمانی ها توانستند به داخل کلیسا راه پیدا کنند و مردم را به اسارت بگیرند سپس از آن ها خواستند تا به اسلام روی بیاورند از آنجایی که مردم این شهر بسیار مذهبی بودند از قبول این خواسته سر باز زدند و عثمانی ها که با ممانعت اورترانتویی ها مواجه شدند تمام آن ها را گردن زدند و همچنین کلیسا را به مسجد تبدیل کردند اما پس از گذشت یک سال که شهر اورترانتو باز پس گرفته شد مجددا کاربری این مکان به کلیسا تغییر کرد و بازماندگان این واقعه برای زنده نگه داشتن یاد شهدای این حمله دیوار های کلیسا را از اسکلت آن ها ساختند.
 
این واقعه یکی از وحشتناک ترین قتل عام های تاریخ بوده که باعث شده تا کلیسایی از جنس اسکلت انسان داشته باشیم. این اسکلت ها متعلق به مردمی شجاع و معصوم بوده که در راه اعتقادات خود جان باخته اند اما این موضوع چیزی از ترسناک بودن این کلیسا کم نمیکند و یقینا مسیحیان و مردم شهر اورترانتو برای عبادت و خلوت با خدایشان به این کلیسا نمیروند اگر در سفر با تور ایتالیا از این کلیسا بازدید میکنید از معماری زیبا و نقاشی روی دیوار های آن غافل نشوید 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما