امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه های گردشگری اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

بارسلونا یکی از زیبا ترین شهر های اسپانیا به شمار می رود که به شهر گیتار نوازان دوره گرد ، معماری زیبا و خیره کننده ، آفتاب های دلچسب و آب های مدیترانه و غیره مشهور می باشد به همین خاطر تعداد بی شماری از گردشگران عزیز تور اسپانیا شهر بارسلونا را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند.در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با جاذبه های گردشگری اسپانیا بیش تر آشنا کنیم تا با سفر به این کشور در مورد جاذبه های گردشگری اسپانیا اطلاعات مختصری داشته باشند.
 
 
کلیسای ساگرادا فامیلیا
کلیسای ساگرادا فامیلیا در اسپانیا حکم برج ایفل در پاریس را دارد به همین دلیل می توان آن را به عنوان مهم ترین جاذبه های گردشگری اسپانیا نام برد.
این کلیسا جالب و دیدنی اثر معمار اسپانیایی به نام آنتونی گائودی می باشد که به دلیل طرح های عجیب و غریب و متفاوتش مشهور شده است.این کلیسا در سال 1884 میلادی شروع به ساخت و با گذشت 42 سال و فوت آنتونی گائودی نصفه نیمه ماند اما آن طور که می گویند می خواهند در سال 2026 میلادی که مصادف با صدمین سالگرد آنتونی گائودی ساخت آن را به پایان برسانند.
این شاهکار معماری در صد متری هر قسمت شهر نمایان می باشد که به طور واضح می توانید انواع مجسمه های مریم مقدس و مسیح را که زندگیشان را به تصویر کشیده مشاهده نمایید.قابل توجه گردشگران تور اروپا ، این جاذبه گردشگری سالانه میزبان 2500 بازدید کننده می باشد.
 
 
خیابان لارامبلا
جاذبه های دیدنی بارسلونا تمامی ندارد هر چقدر هم که بگردید باز هم شما را غافل گیر می کند خیابان لارامبلا هم یکی از آن ها به شمار می رود.این خیابان زیبا شلوغ ترین و معروف ترین خیابان بارسلونا است که به مرکزی ترین نقطه ی شهر منتهی می گردد در این خیابان سالن های تئاتر ، ساختمان هایی با معماری خیره کننده ، انواع کافه ها ، رستوران ها ، خیابان لارامبلا، نای یادبود کولوم و مجسمه‌ بلند کریستف کلمب را خواهید دید.
 
 
کاسا میلا
این خانه ی بزرگ و دیدنی یکی دیگر از شاهکار های معماری گائودی به شمار می رود که به یکی از جاذبه های گردشگری اسپانیا تبدیل شده است.این ساختمان بین سال های 1905 تا 1910 میلادی برای خانواده های سرشناس میلا طراحی و ساخته شد به همین خاطر به آن خانه کاسا میلا هم می گویند.
این ساختمان با داشتن نمای زیبا و منحصر به فردش مشهور است که کلاه از سر هر بیننده ای می اندازد.گردشگران تور اسپانیا می توانند از ساعات 9 تا 6 عصر و همچنین از ماه مارچ تا اکتبر تا ساعت 8 شب افزایش می یابد.
 
درج نظر