رستوران های برتر ایتالیا

رستوران رفتن یکی از لذت بخش ترین قسمت سفر می باشد که می تواند خستگی سفر را از تنتان در بیاورد.به همین دلیل شناخت رستوران های خوب هر شهر و کشوری به شما کمک می کند با کمال اطمینان انواع غذا های محلی را میل کنید.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم رستوران های برتر ایتالیا را به مسافران عزیز معرفی نماییم.1. رستوران برریا فرست، میدان سن مارکو 
پیدا کردن رستورانی خوب در میدان سن مارکو به تعبیری کاری بسیار دشوار می باشد در این میان می توانیم به رستوران برریا فرست اشاره کنیم که بیش از 50 سال سابقه دارد به همین خاط در بیش تر مواقع ونیزی ها را خواهید دید که برای صرف غذا به این رستوران می روند.این رستوران که از رستوران های برتر ایتالیا محسوب می شود علاوه بر کیفیت می توانید با پرداخت 10 یورو یک ساندویچ به همراه نوشابه میل کنید.
2. رستوران H2 NO، پل ریالتو :
بازار ریالتو که در نزدیکی پل ریالتو واقع گردیده است د ر میان این شلوغی به یک رستوران عجیب بر خواهید خورد که رستوران H2 NO نام دارد. این رستوران به دلیل منوی عجیب و غریبی که دارد به عنوان رستوران های برتر ایتالیا شناخته شده است.گردشگران عزیز تور ایتالیا مطلع باشند که که می توانید با پرداخت تنها 13 یورو یک شام سبک به همراه نوشیدنی میل کنید.3. رستوران لا ریویستا، گالری دل آکادمی :
گردشگران عزیز می توانند پس از بازدید گالری دل آکادمی به سمت خیابان زاتره بروند و خود را به رستوران لا ریویستا برسانند.اگر به غذا های جدید علاقه دارید این رستوران مناسب ترین پیشنهاد می باشد به دلیل این که سر آشپز رستوران منوی غذایی وسیعی برای تمامی سلیقه ها در نظر گرفته اند.4. رستوران باکارو دفیوره، ساختمان پالازو گراسی :
ساختمان پالازو گراسی یکی از قدیمی ترین و معروف ترین ساختمان های ایتالیا می باشد که به صورت منظم نمایشگاه های هنری مختلفی را برگزار می کنند.درست در طبقه ی همکف این ساختمان زیبا رستوران  دفیوره با 50 سال سابقه وجود دارد که در میان مردم و گردشگران از محبوبیت زیادی بر خوردار می باشد.مسافران عزیز تور ایتالیا می توانند با پرداخت حداقل 10 تا 12 یورو  در این رستوران فوق العاده غذا نوش جان کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز رستوران های برتر ایتالیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری