طولانی‌ ترین مسیرهای ریلی جهان

 
 
خط ریلی ترنس- سیبریَن
این خط ریلی طولانی‌ ترین مسیرهای ریلی جهان به شمار می رود که همچنان در حال طولانی شدن می باشد.این خط ریلی از تور مسکو شروع و پس از 6 روز با طی مسافت 5772 مایلی در در ولادی‌وستوک به پایان می رسد.موقعیت و قرار گیری این منطقه پوشش خاص  دیدنی دارد که از کوهستان اورال شروع و به دریاچه بایکال می رسد و طی مسیر جلگه های زیبا و سرسبزی به چشمتان خواهد خود.این خط ریلی هر دو روز یکبار حرکت دارد.
 
 
خط ریلی ایسترن اَند اوریِنتال
اگر قصد دارید با خط ریلی ایسترن اَند اوریِنتال سفر کنید بدانید که سفر خوب و کلاسیکی را در جنوب شرقی آسیا تجربه خواهید کرد.این خط ریلی از سنگاپور شروع با مدت زمان سه الی 4 روز 1200 مایل را طی و به تور بانکوک ختم می شود.در طی مسیر ایستگاه ها و اقامتگاه های لوکس و کوچکی وجود دارد که می توانید در آن ها اقامت راحتی داشته باشید.
 
 
خط ریلی کانادیَن
قبل از سفر با این خط ریلی بدانید که از وای فای خبری نیست پس خودتان را آماده تماشای طبیعت و مناظری کوهستان برفی ، جنگل های پوشیده از درخت و همچنین دشت های خالی نیز بکنید.سفر از تورنتو آغاز و در ونکوور با طی مسافت 2775 مایلی پس از 3 روز به پایان می رسد.
 
 
خط ریلی کالیفرنیا زِفِر
این خط ریلی یکی از طولانی‌ ترین مسیرهای ریلی جهان به شمار می رود که پس از 2 روز و طی کردن مسافت 2438 مایلی از شیکاگو  شروع و در سان‌فرانسیسکو به پایان می رسد.این خط ریل در رنو ایستگاه دارد که می توانید در این ایستگاه پیاده شده و اقامت متفاوتی داشته باشید.
 
 
خط ریلی ایندیَن پاسیفیک
این خط ریلی در واقع از استرلیا شروع و با طی کردن مسافت 2704 مایلی پس از سه شب و چهار روز به سیدنی می رسد.در مسیر حرکتی ایستگاه های نظیر کووک ، آدلاید و بروکن هیل وجود دارد که می توانید پیاده شوید.
 
 
خط ریلی ویوِک
با سفر با این خط طولانی ترین سفر هند و همچنین طولانی ترین سفر در جهان را تجربه کنید.این قطار با سرعت 32 مایل بر ساعت پس از طی کردن 2650 مایل از دیبروگار به کانیاکوماری هند می رود و همچنین حدودا 80 ساعت معادل 4 روز زمان بر خواهد بود.
 
خط ریلی تور پکن- گوانگجو بولت ترِین
این طولانی‌ ترین مسیرهای ریلی جهان نیست بلکه پر سرعت ترین سفر های طولانی می باشد.با این قطار سفر هایی که 21 ساعت زمان می برد را به 8 ساعت کاهش داده است و همچنین در طول مسیر 25 ایستگاه وجود دارد که بیش تر آن ها در شهرهای مهم مثل ووهان نیز قرار گرفته است.
 
خط ریلی بلو ترِین
این خط ریلی معروف که به مرور زمان رو به نابودیست بیش تر شبیه به هتل لوکس است که با طی کردن مسافت 994 مایلی طی 27 ساعت از پرتوریا به کیپ‌تاون می رود.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور قشم نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
آذربال ایرانیان
4 فروردین - 7 فروردین

تور زمینی مشهد نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
سیف گشت
3 فروردین - 6 فروردین

تور کیش 10 اسفند 98
4 شب
زاگرس
همیشه سفر
10 اسفند - 14 اسفند

تور کیش 3 و 4 و 5 اسفند 98
2 شب
سپهران
سفر آرا گیتی
3 اسفند - 7 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
3 شب
آتا
دانیار سفر پارسیان
9 اسفند - 12 اسفند

تور کیش اسفند 98 و فروردین 99 ( اقساطی )
3 شب
کاسپین
پیام توسعه صبا
26 اسفند - 18 فروردین

تور کیش 11 اسفند 98
2 شب
آتا
دانیار سفر پارسیان
11 اسفند - 13 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
3 شب
کاسپین
آذربال ایرانیان
9 اسفند - 12 اسفند

تور قشم 14 اسفند 98 ویژه تعطیلات
4 شب
قشم ایر
قصر شایان
14 اسفند - 18 اسفند

تور زمینی مشهد 4 اسفند 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
فرشته طلایی پارس
4 اسفند - 7 اسفند