افزایش عوارض خروج از کشور

در لایحه بودجه سال 97 ، عوارض خروج از کشور در سفر اول مبلغ 220 هزار تومان ، برای سفر دوم 50% افزایش قیمت و برای دفعات سوم و بیش تر معادل 100% به قیمت 440 هزار تومان در نظر گرفته و اعلام گردید و به طور کلی با افزایش عوارض خروج از کشور مواجه شده ایم.



به نقل از خبر گزاری خبر آنلاین در لایحه سال 97 کلیه خدمات نیروی انتظامی چنین آمده است که در زیر مشاهده می کنید امیدواریم این اعداد واقعی نبوده و کذب بودن آن را اعلام کنند.





همچنین طبق آمار های بانک جهانی ،  در سال 2015 تعدادی بالغ بر 6 میلیون و 620 هزار نفر ، در سال 2014 جمعیتی بالغ بر 7 میلیون و 698 هزار ایرانی به خارج از کشور سفر داشته اند.گردشگران ایرانی طبق آخرین آمار در سال 95 بیش ترین سفر ها را به ترتیب به ترکیه ، عراق ، دبی ، جمهوری آذربایجان ، ارمنستان ، گرجستان ، آلمان و عربستان بوده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز افزایش عوارض خروج از کشور
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.



پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری