چهارمین شهر پر بازدید اروپا
گردشگران تور آنتالیا احتمالا با گفتن این موضوع شگفت زده شوند که طبق گزارش بیزینس اینسایدر ، که این شهر نه چندان مشهور به عنوان پر بازدید ترین شهر های اروپایی و در عین حال از پرگردشگر ترین شهر های جهان به شمار می رود که تعداد بازدید گردشگران در این شهر بسیار قابل توجه بوده به گونه ای که بیش تر اقتصاد این شهر ساحلی بر پایه توریست پذیری آن می باشد.
طبق آمار رتبه بندی 100 شهر گردشگری برتر سال 2017 در یورومانیتور اینترنشنال ، بر اساس یافته هایی مانند تعداد پرواز های ورودی بین المللی آنتالیا با ورود بیش از 10 میلیون گردشگر در سال به عنوان چهارمین شهر پر بازدید اروپا شناخته شده است.
این شهر ساحلی باستانی در کنار ساحل آبی فیروزه ای ترکیه که به عنوان شهر ساحلی شهرت فراوان داردبه همین علت سایت  تریپ ادوایزر این شهر را یکی از مناطق در حال پیشرفت ترکیه معرفی کرده است.
جالب است بدانید که شهر ساحلی آنتالیا پس از لندن ، پاریس ، استانبول به عنوان چهارمین شهر پر گردشگر و پر بازدید اروپا معرفی شده که حتی از شهر های پراگ ، رم و بارسلونا پیشی گرفته است.
اما اگر می خواهید بدانید پر بازدید ترین شهر جهان کجاست ، باید بدانید که هنگ کنگ با بیش از 26 میلیون گردشگر در طول سال جایگاه پر بازدید ترین شهر جهان را از آن خود کرده است.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز چهارمین شهر پر بازدید اروپا
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
رضا اعتمادی 28 دی 96
1
لطفا لینک خبرتون اگر از جایی گرفتین بذارین چون همچین خبری واقعیت نداره
شیدا احمدی 22 آبان 96
3
چه جالب نمی دونستم چهارمین شهر پر بازدید اروپا هست
مینا مهدوی 22 آبان 96
4
واقعا آنتالیا چهارمین شهر پر بازدید اروپا هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.