سفر به تایپه

قبل از هر چیزی بدانید که تایپه پایتخت تایوان می باشد و شاید تا به حال نام آن به گوشتان نخورده باشد اما کسانی که سفر به تایپه داشته اند زیبایی های آن را به درستی درک می کنند. در این بخش قصد داریم شما را با چند نکات از سفر به تایپه بیش تر آشنا نماییم.


مسافران تور تایوان اگر قصد سفر به تایپه را دارند بهتر است با برخی از نکات آن آشنا شوند تا بتوانند سفر خوب و همچنین با برنامه ریزی شده ای را تجربه کنند.
مکانی مناسب برای اقامت:
یکی از مهم ترین نکات سفر به تایپه انتخاب صحیح و درست هتل می باشد، با توجه به این که به طور کلی آب و هوای تایپه مرطوب است بیش تر هتل های آن با گذشت زمان دیگر برای اقامت مسافران مناسب نمی باشد. همچنین به اقامتگاه هایی که فاقد تابلوی هتل است به هیچ عنوان اعتماد نکنید.

گشت و گذار به وسیله تاکسی، اتوبوس و مترو:
اگر از گردشگرانی هستید که به سیستم حمل و نقل عمومی علاقه دارید می توانید به راحتی از سیستم حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو استفاده نمایید.در تمامی مترو ها و اتوبوس های تایپه نشانه ها و نقشه ها به زبان انگلیسی وجود دارد که می توانید مسیر خودتان را جست و جو کنید. قابل توجه گردشگران تور لحظه آخری که می خواهند با تاکسی جا به جا شوند بدانند که هزینه ی تاکسی در تایوان ارزان است منتهی بیش تر رانندگان تاکسی زبان انگلیسی صحبت نمی کنند به همین خاطر می بایست آدرس مقصد مورد نظرتان را به زبان چینی روی کاغذ به همراه خود داشته باشید.

جاذبه های دیدنی تایپه:
اگر قصد دارید طی سفر به تایپه از مکان های تاریخی بازدید نمایید حتما زمانی را برای بازدید از چشمه های آب گرم، مزارع چای و همچنین پارک های تایپه بگذارید.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر به تایپه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری