پر جمعیت ترین کشور دنیا

شاید تا به حال این سوال به فکرتان خطور کرده باشد که پر جمعیت ترین کشور دنیا کجا می تواند باشد و چه مقدار جمعیتی دارد.شاید تا حدودی حدس زدن پر جمعیت ترین کشور دنیا کار سختی نباشد ، با این حال ما در این بخش از لحظه آخر شما را با این کشور شلوغ آشنا خواهیم کرد.


کشور چین با جمعیتی بالغ بر 1 میلیارد و 350 میلیون نفر پر جمعیت ترین کشور دنیا شناخته شده است.به عبارتی می توان گفت به ازای هر 5 نفر انسان روی کره ی زمین یک نفر آن چینی می باشد و حدود 20 درصد از جمعیت دنیا را چینی ها تشکیل می دهند.گردشگران تور چین بدانند ، با این حال که  محدودیت تک فرزندی در این کشور عملی شده اما همچنان جمعیت آن رو به افزایش و رشد می باشد.
با تغییر سبک در طی 4 دهه گذشته و همچنین شکل گیری طبقه ثروتمند و طبقه متوسط از این کشور یک غول رو به رشد ساخته است به گونه ای که بازار های جهانی به تسخیر خود در آورده اند و تا بزرگ ترین اقتصاد جهان فاصله ای ندارد.چین امروزه بزرگ ترین صادر کننده و تولید کننده کالا به جهان به شمار می رود.خبرگزاری رویتز با منتشر کردن تصاویری از ازدحام جمعیت در چین را به نمایش گذاشته اند و با این حال نظم خاصی را در بین آنان خواهید دید.
گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، چین با وجود این که به عنوان پرجمعیت ترین کشور دنیا شناخته شده اما در فوریه سال جاری که از سمت اتحادیه بین المللی جمعیت منتشر گردید شهر های چینی بین 5 کلان شهر های بزرگ پر جمعیت دنیا قرار ندارد.دو شهر پکن و شانگهای به ترتیب با دارا بودن 21 میلیون و 23.4 میلیون نفر جمعیت در رده هشتمین و ششمین شهر های پر جمعیت دنیا محسوب می گردد.
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پر جمعیت ترین کشور دنیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.بلندترین کوه جهان

فستیوال برف و یخ 2019 چین

عجیب ترین رسوم چینی ها هنگام غذا خوردن

بزرگترین آبشار مصنوعی آسیا

قدیمی ترین محله های پکن

عظیم ترین مجسمه بودا در جهان

آداب و رسوم چینی ها

ارتش سفالی چین

گردشگران چینی ولخرج ترین گردشگران جهان

هشتمین جاده خطرناک دنیا

کاخی همانند گردنبند زمرد

بهترین کافه و رستوران های چین

طولانی ترین پل کابلی چین

روستایی که به ساکنانش ویلا و ماشین رایگان میدهد

لوکس ترین هتل جهان

برترین جاذبه های گردشگری چین

رودی از سرخ ترین گل ها

جنگل جادویی

فستیوالی از جنس برف و یخ

شهر ممنوعه بزرگترین مجموعه معماری چوبی

زمین های زرد پوش چین

کوهستانی از رنگین کمان

کوهی که از آن تخم مرغ می روید

ترسناک ترین پل جهان

معبدی ما بین زمین و آسمان در چین

آسمان خراش های سنگی پارک ژانگ جیاجی

جنگلی که در آن سنگ روییده است

سوغات چین

جاذبه های گردشگری چین

چند حقیقت عجیب درباره کشور چین

درخت ۱۴۰۰ ساله بومی چین

زیبا ترین جشنواره برف و یخ جهان

مجسمه عظیم الجثه بودا

سوغاتی های چین

فستیوال نیمه پائیز چین

غم انگیز ترین دیوار تاریخی دنیا

تصاویری هوایی چین

پر جمعیت ترین کشور دنیا

پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری