شهر های ایران که یک چیزشان کمه

تا به حال در مورد شهر های عجیب و غریب در دنیا مطالب متعددی خوانده اید یکی از این موضوع های جالب شهر های ایران که یک چیزشان کمه می باشد.با لحظه آخر همراه شوید تا با شهر های ایران که یک چیزشان کمه بیش تر آشنا شوید.


پاوه ، شهری بدون چراغ قرمز
گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، در شهرستان پاوه تا کنون هیچ راننده ای پشت چراغ قرمز توقف نکرده است البته به این گونه هم نیست که این شهر بدون ترافیک باشد اما با وجود مشکلاتی باعث شده هیچ چراغ راهنمایی رانندگی در شهر وصل نشود.
در واقع شهرستان پاوه به صورت پلکانی است و سطح آن مسطح نمی باشد اما با وجود این که هیچ چراغ راهنمایی در این شهرستان وجود ندارد آمار تصادفات کمی وجود دارد به دلیل این که این موضوع باعث شده مردم حق تقدم را رعایت کنند.لار ، تنها شهر بدون کوچه در خاورمیانه
همه چیز از زلزله ی 1339 شروع شد و این شهر را با خاک یکسان کرد.پس از این زلزله ی ویرانگر در 6 کیلومتری جنوب شهر قدیم لار شهری جدید با اصول ایمنی بالای طراحی و ساختند.از آن جایی که این شهر بر روی گسل واقع گردیده ساختمان های کوتاه و خیابان ها را به گونه ای ساخته اند که همدیگر را قطع می کنند و این امر باعث می شود شهر در مقابل زلزله مقاوم تر شود.ورامین ، شهر بدون دخانیات
گردشگران تور داخلی جالب بدانید چند هفته پیش در همایشی به مناسب روز جهانی مبارزه با دخانیات ، وزیر بهداشت و درمان ورامین را شهر بدون دخانیات معرفی کرد.
وجود کلینیک های ترک سیگار ، شهر را در مقابل دخانیات حفاظت می کند ، سیگاری ها با حضور در این کلاس ها می توانند برای ترک نیکوتین برنامه ریزی کنند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز شهر های ایران که یک چیزشان کمه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری