استخر شیطان

📅 انتشار : 1396/07/01 📅 بروزرسانی : 1396/07/01 بازدید : 1626
استخر شیطان آبشار ویکتوریا بی شک یکی از ترسناک ترین استخر شنای دنیا به شمار می رود که شنا و راه رفتن بر روی لبه ی آن یکی از هیجان انگیز ترین و همچنین دیوانه وار ترین تفریحات به شمار می رود. این قسمت مربوط به گردشگرانی است که به هیجان و بالا بردن آدرنالین خون علاقه زیادی داند پس در ادامه شما را بیش تر با استخر شیطان آشنا خواهیم کرد.
 
استخر شیطان
 

استخر شیطان کجاست

استخر شیطان یکی از دیدنی های هیجان انگیز جنوب آفریقا و کشور زامبیا می باشد که دارای طبیعت بکر و فوق العاده زیبایی نیز می باشد به همین دلیل است که گردشگران زیادی به این کشور سفر م کنند. آبشار ویکتوریا در کشور زامبیا واقع شده است که از جاذبه های گردشگری معروف به شمار می رود و به جرات می توان گفت بیش تر گردشگران به دلیل همین آبشار و استخر شیطان سفر می کنند تا سفر هیجان انگیزی را تجربه کنند.
 

استخر شیطان برای شنا امن است؟

یکی از قسمت های آبشار ویکتوریا تخت سنگ بزرگی قرار دارد که می توانید به این قسمت بروید و لبه پرتگاه بلند شنا کنید اما برای هر گردشگری سوال پیش می آید که آیا استخر شیطان برای شنا امن است؟ برای شنا در استخر شیطان باید از قبل اطلاعات داشته باشید و گرنه ممکن است برایتان خطر ساز باشد.
همان طور که در قبل گفته شد در این استخر تخته سنگ بزرگی وجود دارد که از افتادن افراد جلوگیری می کند ،  در زمان هایی که آبشار کم عمق می باشد می توانید با خیال راحت شنا کنید و از چیزی نترسید.
 
استخر شیطان استخر شیطان
 

خطرات استخر شیطان

یکی از خطر هایی که شما را تهدید می کند لیز خوردن روی تخته سنگ های استخر شیطان می باشد و دیگر خطر وجود کروکودیل در این قسمت است که در بالای آبشار زندگی می کنند اما جای نگرانی نیست راهنمایان در این قسمت قبل از هر چیزی وجود کروکودیل ها را چک می کنند.راهنمایان تا به حال هیچ کروکودیلی را در این قسمت ندیده اند و معتقدند اگر در این قسمت وجود داشتند زمانی که آب کم عمق بود باید مشاهده می شوند. با این اوصاف و خطرات احتمالی سالانه گردشگران زیادی فقط برای بازدید از استخر شیطان و شنا در آن به این کشور و منطقه سفر می کنند تا بهترین و متفاوت ترین تفریحات را در تجربه و امتحان کنند و عکس ها و فیلم های هیجان انگیزی را در لحظات شنا ثبت کنند.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به استخر شیطان