استخر شیطان
استخر شیطان یکی از دیدنی های هیجان انگیز جنوب آفریقا و کشور زامبیا می باشد که دارای طبیعت بکر و فوق العاده زیبایی نیز می باشد به همین دلیل است که گردشگران زیادی به این کشور سفر م کنند. آبشار ویکتوریا در کشور زامبیا واقع شده است که از جاذبه های گردشگری معروف به شمار می رود و به جرات می توان گفت بیش تر گردشگران به دلیل همین آبشار و استخر شیطان سفر می کنند تا سفر هیجان انگیزی را تجربه کنند.یکی از قسمت های آبشار ویکتوریا تخت سنگ بزرگی قرار دارد که می توانید به این قسمت بروید و لبه پرتگاه بلند شنا کنید اما برای هر گردشگری سوال پیش می آید که آیا استخر شیطان برای شنا امن است؟ برای شنا در استخر شیطان باید از قبل اطلاعات داشته باشید و گرنه ممکن است برایتان خطر ساز باشد.
همان طور که در قبل گفته شد در این استخر تخته سنگ بزرگی وجود دارد که از افتادن افراد جلوگیری می کند ،  در زمان هایی که آبشار کم عمق می باشد می توانید با خیال راحت شنا کنید و از چیزی نترسید.یکی از خطر هایی که شما را تهدید می کند لیز خوردن روی تخته سنگ های استخر شیطان می باشد و دیگر خطر وجود کروکودیل در این قسمت است که در بالای آبشار زندگی می کنند اما جای نگرانی نیست راهنمایان در این قسمت قبل از هر چیزی وجود کروکودیل ها را چک می کنند.راهنمایان تا به حال هیچ کروکودیلی را در این قسمت ندیده اند و معتقدند اگر در این قسمت وجود داشتند زمانی که آب کم عمق بود باید مشاهده می شوند.
  • با این اوصاف و خطرات احتمالی سالانه گردشگران زیادی فقط برای بازدید از استخر شیطان و شنا در آن به این کشور و منطقه سفر می کنند تا بهترین و متفاوت ترین تفریحات را در تجربه و امتحان کنند و عکس ها و فیلم های هیجان انگیزی را در لحظات شنا ثبت کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به استخر شیطان

نظرات کاربران

آرانا 14 آبان 97
1
واااااااااااااااای استخر شیطان چقدر خوفناکه لعنتی چه جراتی دارن
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.