چهارمین مقصد توریستی دنیا

دبی با داشتن جاذبه های گردشگری و دیدنی متعدد خود به عنوان چهارمین مقصد توریستی دنیا شناخته شده است.با لحظه آخر همراه شوید تا با ویژگی های چهارمین مقصد توریستی دنیا بیش تر آشنا شوید.


شهر دیدنی دبی در حال حاضر چهارمین مقصد توریستی دنیا شناخته و پیش بینی شده تا آخر سال 2017 به مقام سوم مقصد توریستی برتر دنیا دست خواهد یافت.گردشگران تور لحظه آخری بدانند ، در سال 2015 حدود 14.2 میلیون نفر از دبی دیدن کردند و نبست به سال گذشته یعنی سال 2014 ده درصد افزایش داشته است.
دبی قصد دارد تا سال 2020 تعداد گردشگران تور دبی را به 20 میلیون نفر برساند ، برای رسیدن به این هدف نرخ رشد سالانه 7 تا 8 درصدی نیاز دارد.
یکی از ویژگی های شگفت انگیز دبی تجملات و پروژه های شگفت انگیز آن می باشد که آن را به یک شهر خیالی تبدیل کرده است.کیفیت زندگی مردمان دبی در دنیا یکی از بهترین کیفیت های دنیا می باشد که به صورت لوکس و تجملاتی است.
تفریحات شبانه از دیگر خصوصیات دبی محسوب می گردد که گردشگران را به سمت خود می کشاند.در این شهر جذاب و خیره کننده هیچ موقع احساس خستگی و کسالت نخواهید کرد.دبی با داشتن مراکز خرید ، کافه ها و رستوران های متعدد خود در تمامی طول سال شلوغ و سر زنده است.
دبی با داشتن سواحل طولانی و ممتدد گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده و مردمان دبی در خط ساحلی معماری و طراحی ها زیبایی را اعمال کرده اند که هر کدام آنان به خودی خود از جاذبه های گردشگری و دیدنی محسوب می گردد.مسافران دبی می توانند به کلوب های ساحلی درجه یک بروند و از فلیپ فلاپ ، حمام آفتاب ،دراز کشیدن بر روی صندلی سایبان دار نهایت لذت را ببرند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز چهارمین مقصد توریستی دنیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری