هتل Hotel Neo Penang

از نظر گردشگران و توریست هایی که به دنبال اقامتگاه های با کیفیت در شهر پنانگ هستند، هتل Neo Penang یکی از پرطرفدارترین و بهترین هتل های 3 ستاره پنانگ است که در منطقه تاریخی جورج تاون واقع شده است. شاید جالب باشد بدانید رستوران هتل Neo Penang، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت این هتل است چراکه رستوران هتل، یکی از بهترین غذاهای محلی و بین المللی را سرو می کند.

هتل Neo Penang دارای استخری بزرگ و روباز است که 4 فصل باز بوده و تمامی سنین می توانند از آن استفاده کنند. همچنین میز سرو انواع نوشیدنی های بین المللی هم در کنار استخر قرار دارد. در کنار رستوران، کافی شاپی هم وجود دارد که برای گردشگران تور پنانگ انواع نوشیدنی ها گرم، سرد، محلی و بین المللی را ارائه می دهد. همچنین لازم به ذکر است گردشگران در تمامی نقاط هتل Neo Penang، از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم به صورت رایگان نیز بهرمند می شوند.

هتل دارای پارکینگ اختصاصی می باشد تا گردشگرانی که از وسایل نقلیه شخصی استفاده می کنند، خودروی خود را در پارکینگ هتل پارک نمایند. اتاق های هتل مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی بوده و علاوه بر اتاق ها، تمامی راهروهای هتل هم مجهز به سیستم اعلام حریق هستند هرچند اتاق های مجزا جهت استعمال انواع دخانیات در هتل تعبیه نشده است.

گردشگران تور پنانگ از تمامی خدمات هتل به صورت رایگان بهرمند می شوند اما جهت استفاده از خدمات لاندری، فکس و فوتوکپی می بایست هزینه جداگانه ای پرداخت نمود.

استودیو خانه هنر کوچک با فاصله ای کمتر از 100 متر.

خانه اسپای پینانگ با فاصله 160 متر.

سوپرمارکت بزرگ گاما با فاصله 180 متر.

معبد سری کاماچی آمان با فاصله 200 متر.

معبد ناگاراتان سیوار با فاصله 300 متر.

دنیای هیجان انگیز 5 بعدی با فاصله کمتر از 200 متر.

مرکز خرید خیابان اول با فاصله 250 متر.

آدرس هتل 68, Jalan Gurdwara, George Town, 10300 George Town, Pulau Pinang, Malaysia

: Neo Penang

امکانات hotel Neo Penang

پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
آمفی تأتر
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ

درخواست رزرو