هتل Hotel kral Batumi

اگر در سفر به باتومی قصد دارید در یکی از هتل های 3 ستاره شهر اقامت داشته باشید با تنوع بالایی از هتل های 3 ستاره روبرو می شوید که هرکدام در ازای مبلغ دریافتی، امکانات و خدماتی را برای مشتریان خود عرضه می کنند. هتل Hotel Kral Batumi یکی از هتل های 3 ستاره محبوب شهر است که به دلیل امکانات معقول در کنار قیمتی مناسب، یکی از بهترین هتل های 3 ستاره باتومی می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هتل Hotel Kral Batumi بپردازیم.

گردشگران تور باتومی که قصد اقامت در این هتل را دارند خوب است بدانند با اقامت در این هتل، دسترسی مناسبی به برخی از مکان های دیدنی شهر مانند پارک آبی باتومی، دلفیناریوم و غیره داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است در اطراف هتل، رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد تا گردشگران بتوانند انواع نوشیدنی ها، غذاهای دریایی، محلی و بین المللی با کیفیت ها و قیمت های مختلف در آن ها میل کنند. هتل Hotel Kral Batumi نزدیک به 1050 متر تا میدان اروپا فاصله داشته و همچنین، ایستگاه متروی شهر نیز فاصله نسبتا کمی تا هتل دارد.

Hotel Kral Batumi هتلی 3 ستاره است که گردشگران تور باتومی می توانند امکاناتی مانند اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها، صندوق امانات، لابی، رستوران و کافی شاپ را داشته باشند. همچنین داخل اتاق های این هتل هم امکاناتی مانند ماشین لباسشویی، مبل های راحت و بزرگ، پتوی برقی، تلویزیون به همراه سامانه زنگ بیداری، خدمات صبحانه و منوی کافی شاپ در اتاق وجود دارد تا رفاه مناسبی را برای گردشگران به ارمغان بیاورند.

در آخر لازم به ذکر است در صورتیکه درخواست تخت اضافه را دارید لازم است بدانید تنها یک تخت اضافه برای هر اتاق قابل سفارش می باشد.

موقعیت مکانی هتل Hotel kral Batumi روی نقشه

آدرس هتل Hotel kral Batumi

Selim khimshiashvili Street 39, 6000 Batumi, Georgia

امکانات هتل Hotel kral Batumi

رستوران
کافی شاپ
نت در لابی
لابی
گاو صندوق
آمفی تأتر
;
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی