هتل Hotel David S Apartment Batumi

هتل David S Apartment Batumi اقامتگاهی آپارتمانی واقع در شهر باتومی می باشد که برای اقامت گردشگرانی که قصد اجاره آپارتمان در شهر باتومی را دارند گزینه بسیار مناسبی می باشد، در این بخش از سایت لحظه آخر به معرفی هتل David S Apartment Batumi خواهیم پرداخت به همین جهت اگر این هتل آپارتمان را برای اقامت در باتومی در نظر گرفته اید در ادامه با ما همراه باشید.
این هتل در مرکز شهر و در فاصله 1.7 مایلی از بندر باتومی و مجسمه علی و نینو واقع شده است و افرادی که هتل David S Apartment Batumi را برای اقامت در باتومی انتخاب می کنند دسترسی آسانی به نقاط مهم شهر نظیر دلفیناریوم باتومی، آکواپارک باتومی، میدان اروپا، مسجد باتومی و غیره خواهند داشت. 
همچنین لازم به ذکر است که این هتل آپارتمان در فاصله 2.6 مایلی از فرودگاه شهر باتومی واقع شده است.
David S Apartment Batumi به شکل آپارتمانی 3 خوابه به همراه سالن پذیرایی بوده و دارای 7 نفر ظرفیت می باشد که در آن امکانات متعددی نظیر تلویزیون، سیستم گرمایشی و سرمایشی مطبوع، مایکروفر، سشوار، ماشین لباسشویی، آشپزخانه مجهز، اینترنت پر سرعت رایگان، کمد لباس و غیره به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران تور باتومی در نظر گرفته شده است.
خوب است بدانید که در این هتل آپارتمان امکانات ویژه افراد معلول وجود دارد و گزینه مناسبی برای اقامت افراد معلول می باشد همچنین توجه داشته باشید که حیوانات خانگی اجازه ورود به این هتل را ندارند.
گردشگران تور باتومی باید توجه داشته باشند که ساعت های تحویل و تخلیه David S Apartment Batumi به ترتیب 5:00 تا 8:00 عصر و 8:00 تا 12:00 ظهر می باشد و گردشگران تور باتومی می توانند در بازه های مذکور آپارتمان خود را تحویل گرفته و یا تخلیه نمایند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با این هتل آپارتمان کسب کرده باشید.
آدرس هتل khimshiashvili1, 6100 Batumi, Georgia

: David S Apartment Batumi

درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو