هتل روستای هد

تاریخچه اقامتگاه روستای هد :
اقامتگاه روستای هد در منطقه خور و بیابایک واقع شده است و در استان اصفهان قرار دارد. این اقامتگاه توسط آقای غضنفر مدیریت می شود و همچنین این روستا در 5 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان جندق می باشد و دارای طبیعتی بکر و دست نخورده همراه با چشم اندازی زیبا می باشد. این روستا همچنین دارای آبی شیرین است. این خانه روستایی متعلق به دوره زندیه است و از آن موقع تا به الان مورد مرمت و بازسازی دوباره قرار گرفته است و هم اکنون با حفظ بافت سنتی خود به صورت اقامتگاهی برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران مورد استفاده قرار می گیرد.
مشخصات عمومی : 
وضیعت دید اقامتگاه : روستا - چشم انداز کویر
تعداد اتاق ها : مشخص نیست
لیست اتاق های اقامتگاه :
اتاق های اقامتگاه روستای هد، تعدادش مشخص نمی باشد ولی از آنجایی که این خانه روستایی متعلق به دوره زندیه می باشد و مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته، پس اقامت در این خانه روستایی راحت بوده و گردشگران احساس آرامش خواهند کرد.
امکانات و خدمات :
مهمانسرای آل داوود امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آشپزخانه، شاه نشین، پشتی، بالش، بالشتک، پتو، دشک، وسایل سرمایشی، وسایل گرمایشی، یخچال، فضای باز، سرویس بهداشتی، سرویس حمام شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ :
این مهمانسرا به دلیل اینکه در منطقه روستانشین واقع شده است و فقط و فقط برای گردشگران تور کویر تعبیه شده است و سبک آن محلی و سنتی بوده به همین دلیل در اطراف آن رستوران و کافی شاپی وجود ندارد.

آدرس هتل روستای هد

: اصفهان - منطقه خور و بیابانک - 5 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان جندق - اقامتگاه روستای هد

تصاویر هتل روستای هد

امکانات هتل روستای هد

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های ارزان کویر

درخواست رزرو
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما