هتل خانه طباطبایی

تاریخچه اقامتگاه خانه طباطبایی :
اقامتگاه خانه طباطبایی در روستای فرحزاد واقع شده است و در استان اصفهان قرار دارد. این اقامتگاه توسط خانواده طباطبایی اداره می شود و دارای ظرفیتی بالغ بر 100 نفر می باشد. در روستای فرحزاد 2 خانوار سکونت دارند که به زراعت و دامداری مشغول هستند. روستای فرحزاد به دلیل اینکه توسط شن های روان و رمل های ماسه ای احاطه شده است دارای چشم انداز زیبایی است و این موضوع از خصوصیات بارز این روستا می باشد. آقای سید هاشم طباطبایی، پدر خانواده طباطبایی به همراه فرزندانش در شهر جندق اقامت دارند و با توجه به علاقه خود به گردشگر و توریست و کسب درآمد خانه آب و اجدادی خود را به اقامتگاهی برای طبیعت گردان و کویرنوردان تبدیل کرده اند. مهمانسرای خانه طباطبایی به سبک معماری درونگرای، خانه های محلی کویری بنا شده است.
وضیعت دید اقامتگاه : روستا - چشم انداز کویر
تعداد اتاق ها : 5  اتاق
لیست اتاق های اقامتگاه :
این اقامتگاه دارای 3 اتاق بزرگ با ظرفیت بالا و 2 اتاق کوچک با ظرفیت پایین می باشد و همچنین در این مهمانسرا یک ایوان با سقف های هلالی شکل که یادآور معماری سنتی و فراموش شده این مرز و بوم است، نیز وجود دارد.
امکانات و خدمات اقامتگاه خانه طباطبایی :
اقامتگاه خانه طباطبایی امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آشپزخانه، شاه نشین، پشتی، بالش، بالشتک، پتو، دشک، وسایل سرمایشی، وسایل گرمایشی، یخچال، فضای باز، سرویس بهداشتی، سرویس حمام و در قسمت ورودی مهمانسرا مکانی برای برپایی آتش و مراسم آتشونی شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ اقامتگاه خانه طباطبایی :
این مهمانسرا به دلیل اینکه در منطقه روستانشین واقع شده است و فقط و فقط برای گردشگران تور کویر تعبیه شده است و سبک آن محلی و سنتی بوده به همین دلیل در اطراف آن رستوران و کافی شاپی وجود ندارد.


آدرس هتل خانه طباطبایی

: اصفهان - روستای فرحزاد - 2 کیلومتری شمال روستای مصر - اقامتگاه خانه طباطبایی

تصاویر هتل خانه طباطبایی

امکانات هتل خانه طباطبایی

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های ارزان کویر

درخواست رزرو
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما