هتل Hotel Palm Private

آنتالیا که یکی از شهر های توریستی و پر طرفدار در زمینه گردشگری است، با استفاده از هتل ها، هاستل ها و مسافرخانه های بسیاری که در خود گنجانده، از گردشگران و مسافران آنتالیا میزبانی و استقبال می کند. یکی از هتل آپارتمان های معروف این شهر، هتل Palm Private است. ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم گردشگران را با مشخصات، امکانات و قوانین این هتل آشنا سازیم.
مشخصات هتل Palm Private
Palm Private، یکی از هتل آپارتمان های شهر آنتالیا است که در منطقه بایندر واقع شده و دارای یک ستاره می باشد. این هتل آپارتمان از اقامتگاه های متوسط شهر آنتالیا است که با ارائه خدمات و امکانات رفاهی فراوان، مقرون به صرفه بوده و بسیار مناسب برای اقامت گردشگرانی است که خواهان سفری ارزان با تور آنتالیا هستند. از جمله مشخصات این هتل می توان به فاصله آن با اماکن مهم اشاره کرد: فاصله هتل تا فرودگاه آنتالیا حدود 11.3 کیلو متر، موزه آنتالیا 1.8، مرکز خرید ام میگروس 2.4 کیلو متر، آکوالند حدود 2.7 کیلو متر و تا شهر قدیم مارینا حدود 3 کیلو متر می باشد. ساختمان این هتل ظرفیت گنجایش 12 مسافر و گردشگر تور آنتالیا را دارا می باشد.
امکانات هتل Palm Private
هتل آپارتمان Palm Private که هدف آن رضایت و رفاه گردشگران است، امکانات و خدمات مختلفی به آنان ارائه می دهد که در ادامه تعدادی از آن ها را نام می بریم: اینترنت Wi-Fi رایگان، لابی، تلویزیون در لابی، باربکیو، آشپرخانه مشترک در اتاق ها، ماهواره، تراس، اتاق های سیگار کشیدن ممنوع، اتاق های خانوادگی، سیستم تهویه مطبوع، لاندری، پارکینگ رایگان، خدمات اجاره اتومبیل، رم سرویس روزانه، خدمات مخصوص افراد ناتوان و معلولین و غیره.
قوانین هتل Palm Private
این هتل آپارتمان برای گردشگران تور ترکیه قوانینی وضع کرده که در ادامه تعدادی از آن ها ذکر خواهیم کرد:
• ساعت تحویل اتاق های رزرو شده: 14:00.
• ساعت تخلیه اتاق های رزرو شده: 12:00.
• سیگار کشیدن در هتل ممنوع است.
• ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع است.

موقعیت مکانی هتل Hotel Palm Private روی نقشه

آدرس هتل Hotel Palm Private

Palmiye caddesi, bayindir, 07030 Antalya, Turkey

امکانات هتل Hotel Palm Private

پارکینگ
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
لابی
گاو صندوق
;
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنتالیا

هتل های محبوب آنتالیا

هتل های لوکس آنتالیا

هتل های ارزان آنتالیا