هتل Hotel Trillion Motel

اصولا متل ها اقامتگاه هایی ارزان قیمت هستند تا گردشگرانی که به دلایل مختلف قصد دارند هزینه کمی برای اقامتگاه پرداخت کنند، متل ها بهترین گزینه های پیشرویشان باشد. متل Trillion Motel متلی نسبتا مناسب و ارزان قیمت در شهر لنکاوی است که در خیابان جالان پادانگ ماتسیرات قرار دارد. در ادامه به بررسی متل Trillion Motel خواهیم پرداخت.

گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در متل Trillion Motel را دارند لازم است بدانند متل فاقد رستوران می باشد و گردشگران می بایست جهت میل کرد وعده های غذایی به رستوران های اطراف متل مراجعه کنند. نزدیک ترین رستوران به متل، رستوران Wan Thai است که تنها 1 دقیقه پیاده روی لازم است تا به رستوران رسید. همچنین فود استور واندرلند، رستوران هاروپلاس و کافه هنر هم از جمله رستوران ها و کافه های با کیفیت در نزدیک هتل هستند که تقریبا 15 دقیقه پیاده روی برای رسیدن به آن ها لازم است.

مرکز خرید Teoh Soon Huat Duty Free Mall و مرکز خربید لنکاوی پاراد مگامال نزدیک ترین مراکز خرید شهر به متل هستند که میانگین 7 دقیقه پیاده روی از درب هتل لازم دارند. همچنین کلیسای کاتولیک Ave Stella Maris هم در فاصله 15 دقیقه ای تا متل واقع شده و فاصله هتل تا فرودگاه لنکاوی هم 17 کیلومتر می باشد.

متل Trillion Motel 38 اتاق دارد. همانطور که گفتیم، متل ها امکانات و خدمات زیادی را ارائه نمی دهند چرا که هزینه بسیار کمتری نسبت به هتل دارند. اتاق های هتل امکانات مورد نیاز مانند تخت خواب، تلویزیون، سرویس بهداشتی و حمام را دارد و لازم به ذکر است در هر طبقه هتل، اتاق اتوشویی قرار داده شده تا گردشگران تور لنکاوی پوشاک خود را در آن اتو کنند.

آدرس هتل 55, 57, 59 & 61, Langkawi Mall Phase II, Jalan Kelibang Kuah Kuah Langkawi 07000 Malaysia

: Trillion Motel

موقعیت مکانی hotel Trillion Motel

امکانات hotel Trillion Motel

رستوران
پارکینگ
آسانسور
نت در اتاق
نت در لابی
ماهواره
لابی
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی

درخواست رزرو