هتل Traders Hotel Penang

یکی از هتل های موجود در جورج تاون هتل Traders Hotel Penang نام دارد. موقعیت مکانی برتر این هتل سبب شده تا مورد توجه توریست ها قرار گیرد. فاصله این هتل از فرودگاه شهر پنانگ تنها 15 دقیقه بوده و منطقه صنعتی بیل لپس نیز در فاصله 16 دقیقه ای از هتل واقع شده است.
در اطراف هتل تفریحگاه ها و رستوران های مشهوری وجود دارد که توریست ها می توانند به آن ها رفته و اوقات خوشی را سپری کنند. یکی از مشهورترین مکان های تفریحی این جزیره گلدن سندز نام دارد که در نزدیکی هتل واقع گشته و گردشگران تور پنانگ می توانند از گذران وقت خود در آن لذت ببرند.
هنگامی که میهمانان وارد هتل می شوند، در ابتدا کارکنانی خوش رفتار را مشاهده می کنند که از آن ها استقبال به عمل می آورند، همچنین در لحظات نخست که کارهای مربوط به تحویل دادن اتاق در حال انجام شدن می باشد، میهمانان در لابی با نوشیدنی هایی دلچسب پذیرایی می شوند.
اگر بخواهیم از امکانات و خدماتی که در هتل Traders Hotel Penang عرضه می شود نام ببریم می توانیم به: اینترنت رایگان، اتاق جلسه، رستوران، تاکسی سرویس، آسانسور، کافی شاپ، لابی، آرایشگاه، خشکشویی، استخر، سالن بدنسازی، خدمات ماساژ و اسپا و غیره اشاره کنیم.
دکوراسیون اتاق ها و سوئیت ها کاملا مدرن طراحی شده و پنجره های بزرگی که در آن ها تعبیه گشته، مشرف به خلیج بوده و از چشم انداز تماشایی نسبت به شهر و پل Penang برخوردار می باشد. تعداد اتاق هایی که در هتل Traders Hotel Penang وجود دارد حدود 450 مکان می باشد و گردشگران تور پنانگ می توانند با توجه شرایط، هر یک را انتخاب کنند. همچنین سوئیت هایی که در این هتل لوکس وجود دارد، هر یک دارای استخر جداگانه می باشند که گردشگران تور مالزی می توانند بهره ببرند. 

موقعیت مکانی هتل Traders Hotel Penang روی نقشه

آدرس هتل Traders Hotel Penang

Kuala Lumpur City Centre, 50088 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, مالزی

امکانات هتل Traders Hotel Penang

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
کافی نت
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
لابی
گاو صندوق
اتاق جلسه
آمفی تأتر
آرایشگاه
;
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ