اطلاعات تماس هتل Hotel Horizont

آدرس هتل Hotel Horizont

Ul. Stjepana Radića 2, 21320, Baška Voda, Croatia

موقعیت مکانی هتل Hotel Horizont روی نقشه

هتل Hotel Horizont

| هوریزون

امکانات هتل Hotel Horizont

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق
حمل چمدان
نت در اتاق
تاکسی سرویس
کافی شاپ
اتاق ماساژ
استخر
جکوزی
اتاق چمدان
بدنسازی
فروشگاه
سونا
آسانسور
زمین بازی

هتل Horizont (هوریزون) یکی از هتل های گرجستان می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در تفلیس انتخاب می کنند. هتل Horizont هتلی 4 ستاره در تفلیس می باشد و با توجه به 4 ستاره بودن این هتل می توانید اقامتی با امکانات تقریبا خوب را داشته باشید. از جمله امکانات این هتل می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، رستوران و کافی شاپ، اتاق های زیبا، امکانات تفریحی، نظافت روزانه، برخورد مناسب پرسنل، حمل بار، پذیرش 18 ساعته، اینترنت پر سرعت در اتاق، کمد و قفسه کافی در اتاق، لاندری و خدمات 24 ساعته اتاق اشاره نمود. به طور کلی انتخاب هتل نام برده شده می تواند اقامت خوبی را برای شما به ارمغان آورد.

Horizont
تفلیس در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور تفلیس را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با تفلیس به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Horizont) را انتخاب نمایید. تفلیس دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Hotel Horizont

مهرزاد آبان 1398
توی تفلیس هتلای خیلی خوبی وجود داره از کیفیت خوبی هم برخوردار هستن ولی مورد توجه قرار نگرفتن. این هتلم یکی از همون هتلا محسوب میشه که علی رغم خوب بودن، مورد توجه ایرانی ها قرار نگرفته، من از یکی از کارمندان هتل پرسیدم که سالانه چندتا ایرانی میان این هتل و شاید براتون عجیب باشه ولی گفت شاید به 10 خانواده ام نرسه تعدادشون. البته اینو بگم که انگلیسی باهاش حرف زدم اون ایرانی بلد نبود.
امتیاز 4 از 5 | از بین 87 کاربران به هتل Hotel Horizont