اطلاعات تماس هتل Hotel Grand Day Night

آدرس هتل Hotel Grand Day Night

4 Moo 10 South Pattaya Rd. Nongprue, Banglamung, Chonburi, 20150 Pattaya South, Thailand

موقعیت مکانی هتل Hotel Grand Day Night روی نقشه

هتل Hotel Grand Day Night

| گرند دی نایت

امکانات هتل Hotel Grand Day Night

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق
حمل چمدان

هتل Grand Day Night (گرند دی نایت) یکی از هتل های تایلند می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در پاتایا انتخاب می کنند. هتل Grand Day Night هتلی 3 ستاره در پاتایا می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

Grand Day Night
پاتایا در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور پاتایا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با پاتایا به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Grand Day Night) را انتخاب نمایید. پاتایا دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Hotel Grand Day Night

ناصرعرب آبان 1400
هتلی بسیارعالی . درفاصله 20متری رستوران ایرانی حاتم ونزدیک رستوران بانو . اتاقها بسیاربزرگ و هتل دارای حیاط مرکزی واتاقها ر4طرف حیاط مرکزی واقع میباشند. صبحانه و وسایل اتاقها بسیارخوب رفتارپرسنل و رسیدگی وتمیزی عالی . استخرندارد و سه هتل ازاستخر یکی ازهتل هایی که نزدیک هستش استفاده میکنند. پیاده روی 10دقیقه ایی تا واکینگ استریت نزدیک به بازار میوه فروشها . دسترسی های متعدد به هتل از هرطرف . مراکزخریدوآرایشی بزرگ و متعدد درنزدیکی هتل
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Grand Day Night