هتل آدینه

هتل آپارتمان آدینه از هتل های 2 ستاره ای است که در سال 1396 در جزیره قشم و در منطقه الهیه افتتاح شده است. البته لازم به ذکر است که بگوییم ساختمان هتل نوساز نیست و تا پیش از تاریخ ذکر شده کاربری دیگری داشته، ولی با این حال پیش از این که آن را به هتل تبدیل کنند به طور کامل مورد بازسازی قرار دادند.
آدینه در واقع هتل آپارتمانی است که 4 طبقه دارد و 13 سوئیت را شامل می شود. سوئیت های موجود در هتل آپارتمان آدینه در انواع یک خوابه و دو خوابه هستند که قیمت آن ها بین 170 هزار تومان تا 330 هزار تومان است. از امکاناتی که در این هتل آپارتمان برای رفاه حال گردشگران تور قشم در نظر گرفته شده می توان به حمام اختصاصی با دوش مخصوص، بالکن، تلویزیون، اینترنت رایگان، سشوار، تهویه مناسب، کتری برقی، مبلمان، تخت های استاندارد، لوازم آرایشی، یخچال، ظروف آشپزخانه و کمد لباس می باشد.
بخش های مختلف هتل آپارتمان آدینه همواره تمیز و مرتب بوده و کارکنان آن در تلاش هستند تا اقامتی دلپذیر را برای میهمانان به ارمغان آورند. پذیرش شبانه روزی، آنتن مرکزی، کافی شاپ، خشکشویی، پارکینگ، لابی، اینترنت رایگان و خدمات خانه داری از امکانات و خدماتی است که در هتل آدینه وجود دارد و گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها بهره ببرند. میهمانان باید توجه داشته باشند که ورود حیوانات خانگی به هتل آپارتمان آدینه غیر مجاز است.
ایستگاه اتوبوس در فاصله نزدیکی از هتل قرار دارد که گردشگران تور قشم می توانند به راحتی به سایر بخش های شهر بروند و به گشت و گذار بپردازند. برخی از جاذبه های گردشگری که در اطراف هتل آدینه وجود دارند عبارت اند از: جنگل دریایی حرا، کوه های تندیسی، غار نمک، سدهای مربوط به زمان هخامنشی و ساسانی، غار خربس، سد گوران و چاه طلا

آدرس هتل آدینه

: مشخص نیست

امکانات هتل آدینه

پارکینگ
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
لابی
درج نظر

هتل های قابل رزرو قشم

هتل های محبوب قشم

هتل های ارزان قشم

درخواست رزرو