اطلاعات تماس هتل Hotel Agon

آدرس هتل Hotel Agon

Karayer Caddesi 2, 07990 Kemer, Turkey

موقعیت مکانی هتل Hotel Agon روی نقشه

هتل Hotel Agon

| آگون

امکانات هتل Hotel Agon

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
پارک آبی
اتاق ماساژ
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
استخر
لابی
چایخانه
گاو صندوق

هتل Agon (آگون) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در آنتالیا انتخاب می کنند. هتل Agon هتلی 3 ستاره در آنتالیا می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

Agon
آنتالیا در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور آنتالیا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با آنتالیا به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Agon ) را انتخاب نمایید. آنتالیا دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Hotel Agon

علی اسفند 1399
آشغال ترین هتل که دیدم هتل نیست مسافرخانه اونم آشغال ترین مسافر خانه
مهیار فروردین 1398
دوستان سلام ... دوستان خواهش می کنم گول تبلیغات و عکس های این هتل رو نخورید ... من همین ۲۴ اسفند ۹۷ توی این هتل به مدت ۶ شب اقامت داشتم و از نظر امکانات رفاهی خیلی خیلی افتضاح بود ... از نظر سیستم گرمایشی و سرمایشی افتضاح ... از نظر بهداشت صفر ... از نظر برخورد کارکنان وحشتناک .. حتی رزرویشن هایش فق
امتیاز 3 از 5 | از بین 109 کاربران به هتل Hotel Agon