هتل Hotel Suehouz Sri Lagenda Langkawi

هتل Suehouz Sri Lagenda Langkawi (سوئهوز سری لاجندا لنگکاوی) یکی از هتل های مالزی می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در لنکاوی انتخاب می کنند. هتل Suehouz Sri Lagenda Langkawi هتلی 5 ستاره در لنکاوی می باشد و با توجه به 5 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت لاکچری و پر امکاناتی را در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به امکانات تفریحی مثل استخر و سونا، سرویس دهی عالی به اتاق ها، امکان سرو غذا و نوشیدنی به صورت 24 ساعته در رستوران، پذیرش 24 ساعته، حمل بار، وجود رایانه و اینترنت در هر اتاق، اتاق مهمان، سرویس صوتی و تصویری عالی و معماری شیک و عالی اشاره کرد. انتخاب این هتل می تواند اقامتی لاکچری با امکانات تکمیل و عالی را برای شما فراهم کند.

Suehouz Sri Lagenda Langkawi
لنکاوی در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور لنکاوی را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با لنکاوی به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Suehouz Sri Lagenda Langkawi) را انتخاب نمایید. لنکاوی دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

موقعیت مکانی هتل Hotel Suehouz Sri Lagenda Langkawi روی نقشه

آدرس هتل Hotel Suehouz Sri Lagenda Langkawi

Apt 3107, Sri Lagenda Garden Resort, Langkawi Kedah, 07000 Kuah, Malaysia

امکانات هتل Hotel Suehouz Sri Lagenda Langkawi

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی

نظرات کاربران برای هتل Hotel Suehouz Sri Lagenda Langkawi

sanazi.ss 19 فروردین 96
0
هتل شیراک یه هتل بسیار عالی ,تمیز ,پرسنل خوب است. از نظر مکانی در مرکز شهر قرار دارد و از تراس اتاق هایش ویوی بسیار قشنگی از شهر دارد. صبحانه عالی و تنوع زیادی دارد.
sanazi.ss 19 فروردین 96
0
هتل شیراک یه هتل بسیار عالی ,تمیز ,پرسنل خوب است. از نظر مکانی در مرکز شهر قرار دارد و از تراس اتاق هایش ویوی بسیار قشنگی از شهر دارد. صبحانه عالی و تنوع زیادی دارد.
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی