اطلاعات تماس هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn

آدرس هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn

Lot PT 393 Pantai Tengah. Mukim Kedawang, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

موقعیت مکانی هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn روی نقشه

هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn

| پانتای تنگاه بیچ این

امکانات هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn

رستوران
پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
فضای سبز
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
یکی از هتل های باکیفیتی که در شهر لنکاوی وجود دارد هتل Pantai Tengah Beach Inn می باشد؛ ما در ادامه قصد داریم این هتل را به شما کاربران گرمامی معرفی نماییم.
از امکانات خوبی که در هتل Pantai Tengah Beach Inn وجود دارد می توان به اینترنت رایگان و پرسرعت، خدمات تور، باغ، رستوران، خدمات خانه داری، انبار چمدان، فروشگاه، اتاق های سیگاری، اتاق های غیر سیگاری، اتاق های خانوادگی، اجاره اتومبیل، اجاره دوچرخه، پارکینگ، خشکشویی، پذیرش 24 ساعته، رستوران و کارکنان کارآزموده اشاره کرد. فضای سبز هتل با وجود درختان سرسبز، انتخاب مناسبی برای سپری کردن اوقات خوش گردشگران تور مالزی  می باشد.
گردشگران تور لنکاوی این امکان را دارند که برای اوقات فراغت خود، از دوچرخه های کرایه ای بهره ببرند و در محیط اطراف هتل به گشت و گذار بپردازند و از منظره های آن لذت ببرند. همچنین اگر میخواهید خودتان به بازدید از مکان های دیدنی شهر بپردازید، از اجاره اتومبیل در هتل استفاده نمایید.
بر اساس خط مشی های Pantai Tengah Beach Inn ورود و خروج در ساعت 12 ظهر انجام می شود و ورود حیوانات خانگی نیز ممنوع می باشد.
همچنین در تمامی اتاق های هتل تلویزیون صفحه تخت، تهویه مناسب، میز مطالعه، اتو و میز اتو، کمد لباس، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، سشوار، لوازم بهداشتی و آرایشی، یخچال، میز مطالعه، تراس، میز نوشیدنی، قهوه ساز و چای ساز وجود دارد که گردشگران تور لنکاوی مورد استفاده قرار می دهند.
فاصله هتل از برخی مکان های مهم شهر را که گردشگران تور مالزی می توانند به راحتی از آن ها بازدید کنند عبارت اند از:
-آبشار اسحاق 830 متر
-جهان زیر آب لنکاوی 1.2 کیلمتر
-باغ وحش 19 کیلومتر
-آبشار هفت ولز 13 کیلومتر
-فرودگاه بین المللی لنکاوی 7 کیلومتر
-مرکز شهر 14 کیلومتر 
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Pantai Tengah Beach Inn