اطلاعات تماس هتل Hotel Hostel World In Batumi

آدرس هتل Hotel Hostel World In Batumi

Lermontovi Street 10, 6001 Batumi, Georgia

موقعیت مکانی هتل Hotel Hostel World In Batumi روی نقشه

هتل Hotel Hostel World In Batumi

| هاستل ورد این باتومی

امکانات هتل Hotel Hostel World In Batumi

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
هتل Hostel World In Batumi یکی از هتل های موجود در شهر باتومی می باشد که در این بخش به معرفی آن خواهیم پرداخت، چنانچه هتل Hostel World In Batumi را برای اقامت در این شهر در نظر گرفته اید در ادامه با ما همراه باشید تا امکانات، اتاق ها و موقیعت مکانی این اقامتگاه را مورد بررسی قرار دهیم.
هتل Hostel World In Batumi در فاصله 2.6 مایلی از فرودگاه شهر باتومی واقع شده است و از نظر موقیت مکانی از بهترین اقامتگاه های موجود در باتومی به شمار می آید، گردشگرانی که این هتل رت برای اقامت در باتومی انتخاب می کنند باید بدانند که Hostel World In Batumi در نزدیکی برخی از جاذبه های گردشگری این شهر نظیر دلفیناریوم باتومی، میدان اروپای این شهر، بلوار باتومی و غیره واقع شده است و گردشگران دسترسی آسانی به این نقاط خواهند داشت.
خوب است بدانید که این هتل سه نوع اتاق مختلف دارد که عبارتند از:
1. اتاق های استاندارد با حمام مشترک و ظرفیت 2 نفر
2. اتاق های دبل با ظرفیت 2 نفر
3. اتاق های سینگل با ظرفیت 1 نفر
توجه داشته باشید که در هر یک از اتاق های این هتل امکانات رفاهی بسیاری در اختیار کاربران قرار می گیرد که گردشگران می توانند با توجه به امکانات و ظرفیت هر یک از اتاق ها، اتاق مناسب خود را انتخاب کنند.
از امکانات کلی این هتل می توان به آشپزخانه مشترک، اینترنت پر سرعت رایگان، پارکینگ رایگان، پذیرش 24 ساعته، لاندری، تلویزیون مشترک و غیره اشاره کرد.
چنانچه قصد سفر با تور باتومی را دارید و به دنبال اقامتگاهی میان رده و معمولی هستید باید بدانید که Hostel World In Batumi یکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می آید. امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور باتومی در انتخاب محل اقامت مفید واقع شود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Hostel World In Batumi