اطلاعات تماس هتل Hotel Gumbati Apartment

آدرس هتل Hotel Gumbati Apartment

Khimshiashvili Street 1, 6010 Batumi, Georgia

موقعیت مکانی هتل Hotel Gumbati Apartment روی نقشه

هتل Hotel Gumbati Apartment

| گامباتی آپارتمان

امکانات هتل Hotel Gumbati Apartment

پارکینگ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
خدمات اتاق
لابی
هتل آپارتمان ها یکی از اقامتگاه های مناسب و ارزان قیمت در نقاط مختلف جهان می باشند. امروزه در شهر های مختلف هتل آپارتمان های بسیاری ساخته شده است. جاذبه های گردشگری موجود در شهر باتومی باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده است، در این شهر هتل های بسیاری برای اقامت افراد وجود دارد، یکی از هتل های مناسب در باتومی هتل Gumbati Apartment می باشد.
هتل Gumbati Apartment در خیابان Sherif Khimshiashvili قرار گرفته است. معماری ساختمان این هتل قابل قبول بوده و فضای داخلی آن دارای امکانات مناسبی می باشد. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که فاصله این هتل از مرکز شهر در حدود 1.5 کیلومتر می باشد. مسافران این هتل دسترسی مناسبی به نقاط مختلف شهر دارند. در نزدیکی این هتل برخی از جاذبه های دیدنی باتومی مانند موزه باستان شناسی و دلفیناریوم وجود دارد. فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی باتومی در حدود 9 کیلومتر است.
هتل Gumbati Apartment دارای چندین اتاق برای اقامت گردشگران تور گرجستان می باشد، اتاق های این هتل 2 خوابه بوده و دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره می باشند. از امکانات موجود در اتاق های این هتل می توان به آشپزخانه، یخچال، حمام، سشوار، مبلمان، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، نمای شهر، تلفن و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.
کادر مجرب این هتل در تمام طول روز آماده خدمات رسانی به گردشگران تور باتومی هستند، همچنین به زبان های انگلیسی و روسی مسلط می باشند. از امکانات اصلی این هتل می توان به لابی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی، ارائه خدمات به معلولین، نمای شهر و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد. گردشگران لازم است بدانند که زمان تحویل اتاق های این هتل ساعت 7 صبح و زمان تخلیه اتاق ها ساعت 8 بعد از ظهر می باشد.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Gumbati Apartment