اطلاعات تماس هتل Hotel Norlina Homestay

آدرس هتل Hotel Norlina Homestay

Kampung Bukit Temin. Jalan Makam Mahsuri. Mukim Ulu Melaka, 07000 Kampung Padang Masirat, Malaysia

موقعیت مکانی هتل Hotel Norlina Homestay روی نقشه

هتل Hotel Norlina Homestay

| نورلینا هوم استی

امکانات هتل Hotel Norlina Homestay

پارکینگ

اگر در سفر به لنکاوی قصد دارید جهت کاهش هزینه، سفر به صورت گروهی و یا دلایل دیگر، در یکی از مهمانسراهای نسبتا خوب شهر اقامت داشته باشید، مهمانسرای Norlina Homestay می تواند انتخاب مناسبی باشد. مهمانسرای Norlina Homestay تنها 4 اتاق داشته و جزء ارزان ترین اقامتگاه های لنکاوی می باشد.

گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در مهمانسرای Norlina Homestay را دارند خوب است بدانند این مهمانسرا درKampung Bukit Temin  واقع شده و در ادامه به فاصله مهمانسرای Norlina Homestay تا برخی از مکان های دیدنی شهر اشاره می کنیم:

تقریبا 2 کیلومتر تا Mahsuri Mausoleum.

3.9 کیلومتر تا زمین برنج سوخته.

6.8 کیلومتر تا موزه برنج.

7.3 کیلومتر تا دنیای زیر آب لنکاوی.

7.6 کیلومتر تا Telega Harbour.

9.7 کیلومتر تا Kuah Jetty.

8.9 کیلومتر تا مجموعه فرهنگی لنکاوی.

7.9 کیلومتر تا Taman Buaya Buaya.

9.7 کیلومتر تا کریستال لنکاوی و 9 کیلومتر تا زمین کروکودیل. لازم به ذکر است اکثر مکان های دیدنی محبوب در لنکاوی مانند هفت چشمه، دهکده شرقی و غیره بیش از 10 کیلومتر تا مهمانسرا فاصله دارند.

همچنین این مهمانسرا تا فرودگاه های بین المللی لنکاوی، سلطان عبدالحلیم و هات یای به ترتیب 3.8، 72.2 و 95.6 کیلومتر فاصله دارد.

با توجه به اینکه Norlina Homestay مهمانسرا بوده و هزینه بسیار پایینی هم دارد از اینرو نمی توان توقع امکانات و خدمات را داشت. لذا برخی از امکانات و خدمات این مهمانسرا شامل پارکینگ اختصاصی برای گردشگرانی که قصد استفاده از وسایل نقلیه دارند، آشپزخانه مجهز به فر، لوازم مورد نیاز آشپزخانه، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، سرویس بهداشتی مجهز به حمام شخصی، نمایشگر ال سی دی، سیستم تهویه مطبوع و نشیمنگاه.

لازم به ذکر است گردشگران تور لنکاوی نمی توانند با خود حیوانات اهلی وارد مهمانسرای Norlina Homestay کرده و همچنین خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم و یا کابلی هم ارائه نمی شود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Norlina Homestay