هتل Bella Vista Express Hotel

هتل Bella Vista Express Hotel یکی از هتل های یک ستاره معقول در میان صدها هتل در شهر لنکاوی است که گردشگران می توانند با پرداخت هزینه ای معقول، از امکانات و خدمات مناسبی هم بهره مند شوند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هتل Bella Vista Express Hotel بپردازیم.

هتل Bella Vista Express Hotel در خیابان Jalan Kuala Muda واقع شده است که به موجب آن، گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این هتل را دارند لازم است بدانند نزدیک ترین جاذبه دیدنی شهر که زمین برنج سوخته باشد 1.4 کیلومتر تا هتل فاصله داشته و سایر مکان های دیدنی نیز فاصله زیادی تا هتل دارد اما گردشگرانمی توانند از خدمات تاکسیرانی هتل جهت تردد در شهر و بازدید از مکان های دیدنی استفاده کنند.

این هتل با اینکه یک ستاره می باشد اما امکانات و خدمات مناسبی را برای گردشگران ارائه می دهد که می توان به برخی از موارد زیر اشاره نمود:

خدماتی برای افرادی با ناتوانی جسمی، سرویس اینترنت پرسرعت بی سیم و کابلی در لابی و اتاق ها، پارکینگ اختصاصی برای گردشگرانی که قصد استفاده از وسایل نقلیه شخصی برای تردد در شهر دارند، دو استخر روباز و سرپوشیده، صندوق امانات، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری و مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدرن در کنار خدماتی مانند روم سرویس 24 ساعته، لاندری، مکان مجزا جهت مصرف دخانیات، یخچال کوچک داخل اتاق و رستورانی با سرو انواع غذاهای محلی، دریایی و بین المللی با کیفیت مطلوب به همراه وعده صبحانه رایگان.

گردشگران تور لنکاوی که قصد دارند در این هتل اقامت داشته باشند لازم است بدانندBella Vista Express Hotel 71 اتاق دارد که گردشگران می بایست با توجه به نوع و امکانات اتاق، میانگین 113 الی 276 رینگیت مالزی برای هرشب اقامت پرداخت نمایند.

موقعیت مکانی هتل Bella Vista Express Hotel روی نقشه

آدرس هتل Bella Vista Express Hotel

Jalan Kuala Muda, 07100 Kampung Padang Masirat, Malaysia

امکانات هتل Bella Vista Express Hotel

رستوران
پارکینگ
آسانسور
نت در اتاق
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
استخر
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
آمفی تأتر
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی