هتل عزیز گرمه

تاریخچه اقامتگاه عزیز گرمه :
اقامتگاه عزیز گرمه در روستای گرمه واقع شده است و در استان اصفهان قرار دارد. این اقامتگاه مطابق با استانداردهای سنتی روستایی می باشد و همچنین اتاق ها و فضای داخلی آن به سبک سنتی طراحی شده است. سرویس خواب های این خانه روستایی به صورت رختخواب پیچ سنتی است و در آن میز، صندلی و تخت های مدرن امروزی وجود ندارد. دیوارهای این اقامتگاه کاه گلی بوده و دارای 4 سال سابقه ارائه خدمات توریستی و گردشگری به مسافران است و همچنین این را هم لازم است بدانید که مدیریت این مهمانسرا بر عهده سید مصطفی موسوی است.
مشخصات عمومی : 
وضیعت دید اقامتگاه : روستا - چشم انداز کویر
تعداد اتاق ها : 6  اتاق
لیست اتاق های اقامتگاه :
اتاق های این اقامتگاه به شکل سنتی و قدیمی هستند و دارای ظرفیت 40 نفر می باشد. از آنجایی که این مجموعه 6 اتاق دارد، بنابراین هر اتاق حداقل دارای 2 نفر و حداکثر 6 نفر ظرفیت می باشد.
امکانات و خدمات :
اقامتگاه عزیز گرمه امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آشپزخانه، سرویس خواب، پشتی، بالش، بالشتک، پتو، دشک، وسایل سرمایشی، وسایل گرمایشی، یخچال، فضای باز، سرویس بهداشتی، و سرویس حمام مطابق با استاندارد اقامتگاه های سنتی، گشت های منطقه ای، راهنمای محلی و شتر سواری شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ :
این مهمانسرا به دلیل اینکه در منطقه روستانشین واقع شده است و فقط و فقط برای گردشگران تور کویر تعبیه شده است و سبک آن محلی و سنتی بوده به همین دلیل در اطراف آن رستوران و کافی شاپی وجود ندارد و تنها دارای یک فروشگاه صنایع دستی می باشد.

آدرس هتل عزیز گرمه

: اصفهان - 30 کیلومتری جنوب شهرستان خور - روستای گرمه - اقامتگاه عزیز گرمه

تصاویر هتل عزیز گرمه

امکانات هتل عزیز گرمه

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های ارزان کویر

درخواست رزرو