هتل آل داوود

مهمانسرای آل داوود
تاریخچه مهمانسرای آل داوود :
مهمانسرای آل داوود در روستای گرمه واقع شده است و در استان اصفهان قرار دارد. این خانه قدیمی و سنتی توسط فرزندان خانواده آل داوود به شکل یک مهمانسرا درآمده است و دارای ظرفیتی بالغ بر 25 نفر می باشد. در این اقامتگاه غذاهای ایرانی در داخل خانه قدیمی تهیه می شود و همان جا به گردشگران ارائه می شود. این مهمانسرا هم گردشگر ایرانی و هم گردشگر خارجی دارد و از آنجایی که 50 درصد این گردشگران خارجی هستند، برای تهیه غذاها باید ذایقه و سلیقه آنها نیز شناخته شود تا غذاها آنها را اذیت نکند. برای همین منظور از همه گردشگران خارجی که یه این مهمانسرا می آیند کتبا نظرخواهی می شود و برنامه غذایی آنها بر اساس خواسته آنها تهیه می شود. 
مشخصات عمومی : 
وضیعت دید اقامتگاه : روستا - چشم انداز کویر
تعداد اتاق ها : 10 اتاق
لیست اتاق های اقامتگاه :
اتاق های این اقامتگاه به شکل سنتی و قدیمی هستند و دارای ظرفیت 25 نفر می باشد. از آنجایی که این مجموعه 10 اتاق دارد، بنابراین هر اتاق حداقل دارای 2 نفر و حداکثر 4 نفر ظرفیت می باشد.
امکانات و خدمات :
مهمانسرای آل داوود امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آشپزخانه، شاه نشین، پشتی، بالش، بالشتک، پتو، دشک، وسایل سرمایشی، وسایل گرمایشی، یخچال، فضای باز، سرویس بهداشتی، سرویس حمام شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ :
این مهمانسرا به دلیل اینکه در منطقه روستانشین واقع شده است و فقط و فقط برای گردشگران تور کویر تعبیه شده است و سبک آن محلی و سنتی بوده به همین دلیل در اطراف آن رستوران و کافی شاپی وجود ندارد.

آدرس : اصفهان - روستای گرمه - مهمانسرای آل داوود

به اشتراک گذاری این هتل
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این هتل با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای این هتل
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری