اطلاعات تماس هتل The Hotel Windsor

آدرس هتل The Hotel Windsor

111 Spring Street, 3000 Melbourne, Australia

وب سایت هتل The Hotel Windsor

http://www.thehotelwindsor.com.au

موقعیت مکانی هتل The Hotel Windsor روی نقشه

هتل The Hotel Windsor

| ویندزور

امکانات هتل The Hotel Windsor

نت در اتاق
مراقبت کودک
بدنسازی
نت در لابی
کافی نت
اتاق ورزش
پارکینگ
رستوران
لابی
کافی شاپ
اتاق جلسه
آمفی تأتر
ملبورن یکی از شهر های توریستی کشور استرالیا است که طبیعت فوق العاده و اماکن تاریخی از بارزترین جاذبه های این شهر می باشد.
اگر قصد سفر به شهر ملبورن را دارید هتل The Hotel Windsor با بیش از 100 سال سابقه میزبانی پیشنهاد خوبی برای اقامت شما خواهد بود. 
هتل The Hotel Windsor ترکیبی از شیوه کلاسیک و امکانات مدرن بوده است که در سال 1883  احداث گردید و تا به امروز فعالیت خود را ادامه داده است.
اتاق هایی که در این هتل جهت اقامت گردشگران تور ملبورن وجود دارد به شکل ذیل می باشد:
دو نفره کلاسیک، که دارای یک تخت دو نفره معمولی و با امکاناتی مانند تلویزیون صفحه تخت، تلفن، یخچال، منطقه ساحلی و امکانات اتو می باشد.
سوئیت junior و سوئیت ویسور که دارای یک تخت دو نفره king( تخت بسیار بزرگ) با امکاناتی مانند چایی ساز، حمام خصوصی، ساعت زنگ دار، میز کار و رادیو می باشند.
اتاق دو نفره superior و اتاق دو نفره لوکس که دارای یک تخت دو نفره king و دو تخت یک نفره با امکانی مانند تهویه مطبوع، لوازم آشپز خانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، تلفن و کمد لباس می باشند.
سوئیت پیروزی که دارای دو اتاق خواب یکی با یک تخت خواب یک نفره و دیگری با یک تخت خواب دو نفره king با امکاناتی مانند تهویه مطبوع، لوازم آشپز خانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، حمام خصوصی و میز کار می باشد. .
از دیگر امکانات کلی هتل می توان به: اینترنت رایگان در تمامی فضا های هتل، پذیرش 24 ساعته، خدمات تبدیل ارز، سوئیت عروسی، اجاره اتومبیل، رستوران، سالن بدنسازی و پارکینگ(غیر رایگان) اشاره کرد.
نزدیک ترین جاذبه های نزدیک به هتل The Hotel Windsor:
تئاتر شاهزاده، ساختمان خزانه داری قدیمی و موسسه بیوتیک است هم چنین نزدیک ترین مراکز حمل و نقل عمومی مانند فرودگاه ملبورن با 20 کیلومتر فاصله و ایستگاه قطار اسدندون با 8 کیلومتر فاصله در دسترس مسافران تور ملبورن می باشند..
آدرس: 11 Spring St, Melbourne VIC 3000, Australia
شماره تماس: +61 3 9633 6000 
 
 
 
 
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل The Hotel Windsor