اطلاعات تماس هتل Hotel fave Cenang Beach

آدرس هتل Hotel fave Cenang Beach

Lot 119, Pantai Tengah, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

وب سایت هتل Hotel fave Cenang Beach

https://www.favehotels.com

موقعیت مکانی هتل Hotel fave Cenang Beach روی نقشه

هتل Hotel fave Cenang Beach

| فیوهتل سنانگ بیچ

امکانات هتل Hotel fave Cenang Beach

لنکاوی هتل های 5 ستاره زیادی دارد تا اقامتگاه لوکسی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد. اگر بنا به هر دلیلی قصد اقامت در هتل های 3 ستاره شهر را دارید، هتل Favehotel Cenang Beach یکی از بهترین هتل در میان هتل های 3 ستاره می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با هتل Favehotel Cenang Beach بیشتر آشنا شوید.

هتل Favehotel Cenang Beach امکانات معقولی را در حد هتل های 3 ستاره ارائه می دهد که می توان به دو استخر روباز و سرپوشیده، سرویس اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها، پارکینگ اخصاصی برای گردشگرانی که قصد استفاده از وسایل نقلیه شخصی دارند، اتاق هایی برای افراد غیر سیگاری و مجهز به امکانات مدرن سرمایشی و گرمایشی در کنار خدماتی مانند روم سرویس 24 ساعته، صندوق امانات و رستورانی با سرو غذاهای دریایی، محلی و بین المللی با کیفیت مطلوب اشاره کرد.

همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور لنکاوی می توانند با پرداخت هزینه اضافی، از خدمات ماساژ اسپا و کلوب سلامت هتل نیز بهره مند شوند.

این هتل در خیابان Pantai Tengah واقع شده است که دنیای زیر آب لنکاوی کمتر از 400 متر فاصله با هتل فاصله دارد اما اکثر جاذبه های گردشگری شهر مانند موزه برنج، هفت چشمه، دهکده شرقی، زمین برنج های سوخته و غیره فاصله زیادی با هتل داشته و همچنین لازم است بدانید با اینکه این هتل 6.3 و 74.6 به ترتیب تا فرودگاه های لنکاوی و سلطان عبدالحلیم فاصله دارد اما هتل فاقد خدمات ترانسفر فرودگاهی می باشد.

گردشگران تور لنکاوی که قصد اقامت در این هتل را دارند خوب است بدانند Favehotel Cenang Beach نزدیک به 97 اتاق دارد که با توجه به نوع و امکانات اتاق ها می بایست بین 149 الی 339 رینگیت مالزی برای هرشب اقامت پرداخت نمود.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel fave Cenang Beach