هتل زاینده رود

یکی از هتل های رده متوسط شهر مشهد هتل زاینده رود است که حدود 27 اتاق تمیز و منظم دارد و همواره آمادگی لازم برای استقبال از زائرین ثامن الحجج (ع) را دارد. از نظر موقعیت مکانی نیز هتل زاینده رود در مکان مناسبی قرار دارد و دسترسی خوبی به مکان های مهم شهر و حرم امام رضا (ع) دارد.
از جمله امکانات هتل زاینده رود می توان به لابی، رستوران، اینترنت لابی اشاره کرد. ساعت ورود به هتل 2 بعدازظهر و ساعت تحویل آن 12 ظهر می باشد. گردشگران و توریست های تور مشهد می توانند اقامت خوبی را در هتل زاینده رود تجربه کنند و سفر خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنند. دسترسی مناسب این هتل به مکان های مهم شهر این امکان را برای گردشگران تور داخلی فراهم می کند که از جاذبه های دیدنی شهر بازدید کنند و یا خریدهای خود را به راحتی در مراکز خرید نزدیک هتل انجام دهند.
قیمت اتاق های این هتل به شرح زیر می باشد:
اتاق های 2 تخته: با غذا 60 هزار تومان و بدون غذا 30 هزار تومان
اتاق های 3 تخته: با غذا 90 هزار تومان و بدون غذا 45 هزار تومان
اتاق های 4 تخته: با غذا 120 هزار تومان و بدون غذا 60 هزار تومان
فاصله تقریبی هتل زاینده رود تا حرم امام رضا (ع) 8 دقیقه، تا ایستگاه راه آهن مشهد 10 دقیقه، تا فرودگاه هاشمی نژاد 15 دقیقه، تا نمایشگاه بین المللی مشهد 30 دقیقه، تا ورودی باب الرضا 8 دقیقه، تا ورودی باب الجواد 10 دقیقه و تا بازار رضا 4 دقیقه است. دسترسی مناسب این هتل سبب شده تا گردشگران تور مشهد به راحتی بتوانند به حرم بروند و از این حیث مشکلی نداشته باشند. کارکنان هتل زاینده رود با اخلاق نیکو از میهمانان و زوار امام رضا استقبال به عمل می آورند.

آدرس هتل زاینده رود

: -----

درج نظر

هتل های قابل رزرو مشهد

هتل های محبوب مشهد

هتل های لوکس مشهد

هتل های ارزان مشهد

درخواست رزرو