هتل صدف مشهد

هتل صدف مشهد، هتلی 2 ستاره و با سابقه ای از سال 1376 است که مورد بازسازی قرار گرفته تا با ارائه خدمات و امکانات با کیفیت تر آماده میزبانی از گردشگران باشد. هتل صدف مشهد فاصله قابل توجه 2.67 کیلومتری تا حرم مطهر امام رضا (ع) دارد که گردشگران می بایست 6 دقیقه زمان با استفاده از خودرو جهت دسترسی به حرم، سپری کنند.

هتل صدف مشهد که وابسته به موسسه حمایت از کودکان سرطانی است در میدان راه آهن و ابتدای خیابان هاشمی نژاد واقع شده و گردشگران تور مشهد که قصد اقامت در این هتل را دارند خوب است فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر را بدانند:

2.95 کیلومتر تا برج تجاری آلتون.

3.62 کیلومتر تا بازار رضا.

2.9 کیلومتر تا مسجد گوهرشاد.

1.5 کیلومتر تا آرامگاه نادرشاه افشار.

3.2 کیلومتر تا موزه آستان قدس رضوی و سینما هویزه.

3.4 کیلومتر تا پارک باغ ملی و سینما قدس.

25 کیلومتر تا سرزمین موج های خروشان.

4 کیلومتر تا باغ خونی.

2.7 کیلومتر تا موزه های مردم شناسی، مدال، نجوم و ساعت.

هتل صدف مشهد، هتلی 2 ستاره می باشد که امکانات و خدمات ارائه شده در قبال هزینه پرداختی مناسب بوده و به موجب آن، هتل در میان گردشگران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. اتاق های مجهز به امکانات رفاهی مانند یخچال، تلویزیون، مبلمان، سرویس بهداشتی و حمام هستند. همچنین در داخل هتل، رستورانی با ظرفیت 50 نفر وجود دارد که انواع غذاهای ایرانی با کیفیت را برای گردشگران سرو می کند.

گردشگران تور مشهد در صورتیکه وسایل نقلیه شخصی به همراه دارند می توانند از پارکینگ اختصاصی هتل نیز استفاده نمایند هرچند لازم به ذکر است ظرفیت پارکینگ تنها 12 خودرو می باشد. همچنین گردشگران جهت بهرمندی از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم می بایست به لابی مراجعه کرده و پس از تسویه حساب، از آن استفاده نمایند.

آدرس هتل صدف مشهد

: مشهد، میدان راه آهن انتهای خیابان هاشمی نژاد - هتل صدف مشهد

امکانات هتل صدف مشهد

رستوران
پارکینگ
آسانسور
نت در لابی
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
اعلام حریق
رستوران
لابی
نمازخانه
اتاق جلسه
آمفی تأتر
درج نظر

هتل های قابل رزرو مشهد

هتل های محبوب مشهد

هتل های لوکس مشهد

هتل های ارزان مشهد

درخواست رزرو