هتل باغ ساحلی ایران

یکی از هتل های زیبایی که درجزیره قشم وجود دارد و گردشگران می توانند از اسکان در آن لذت ببرند " هتل باغ ساحلی ایران" نام دارد. این هتل در فاصله کمی از دریا قرار دارد و چشم انداز زیبایی را به نمایش می گذارد. فضای حیاط این هتل بسیار جذاب و گیرا می باشد که هر میهمانی را به وجد می آورد.
در واقع هتل باغ ساحلی ایران مجموعه ای از سوئیت ها می باشد که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. هر یک از این واحدهای اقامتی مجهز به امکانات خوبی از قبیل: حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تهویه مناسب، تلفن، تلویزیون، مبلمان، تخت های راحت، چای ساز، قهوه ساز، یخچال و ظروف مورد نیاز می باشد که گردشگران تور قشم می توانند از آن ها بهره ببرند.
این مجتمع اقامتی به برخی از مکان های تفریحی جزیره نظیر: پارک زیتون، معبد هندوها، حمام گله داری بندرعباس، عمارت کلاه فرنگی، غار نمکی، قلعه پرتغالی ها، دره ستارگان و مجتمع تجاری سیتی سنتر نزدیک می باشد، از همین رو گردشگران تور قشم می توانند به راحتی و با وسیله نقلیه شخصی خود به آن ها سفر کنند و از سفر خود لذت ببرند. لازم به ذکر است که بگوییم فرودگاه بین المللی بندرعباس حدود 2 ساعت تا هتل فاصله دارد.
در هتل باغ ساحلی ایران امکانات خوبی وجود دارد که از میان آن ها می توانیم به مواردی همچون: محوطه فضای سبز، رستوران، میز مخصوص سرو نوشیدنی، تاکسی سرویس، پارکینگ اختصاصی، خدمات خانه داری، صندوق امانات، کافی شاپ، اینترنت لابی و نمازخانه اشاره کنیم.
کودکان زیر 3 سال اقامتی رایگان در این هتل دارند. براساس قوانین هتل، حیوانات خانگی اجازه ورود به فضای داخلی را ندارند و در صورت مشاهده برخورد صورت می گیرد. خوب است گردشگران تور داخلی بدانند ورود به هتل در ساعت 14 و خروج از آن در ساعت 12 انجام می شود. 

آدرس هتل باغ ساحلی ایران

: موجود نیست

امکانات هتل باغ ساحلی ایران

پارکینگ
کافی شاپ
نت در لابی
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
لابی
گاو صندوق
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های قابل رزرو قشم

هتل های محبوب قشم

هتل های ارزان قشم