اطلاعات تماس هتل Hotel Country Inn Suites

آدرس هتل Hotel Country Inn Suites

64/6Site IV, East Delhi NCR, Sahibabad, 201010 New Delhi, India

وب سایت هتل Hotel Country Inn Suites

https://www.countryinns.com

موقعیت مکانی هتل Hotel Country Inn Suites روی نقشه

هتل Hotel Country Inn Suites

| کانتری این اند سوئیتس

امکانات هتل Hotel Country Inn Suites

رستوران
بدنسازی
استخر
شهر دهلی یکی از مهم ترین شهرهای کشور هند است که هر ساله تعداد بی شماری از گردشگران را از نقاط مختلف دنیا پذیرا می باشد. در شهر دهلی هتل هایی در رده های مختلف وجود دارد که در این مقاله قصد داریم در رابطه با هتل Country Inn Suites اطلاعاتی ارائه دهیم.
هتل Country Inn Suites امکانات و خدمات بسیار خوبی دارد که می توان به سالن بدنسازی، اینترنت رایگان، استخر روباز، باغ، مبلمان در فضای باز و با چشم اندازی زیبا، میز تور، شاتل فرودگاهی با هزینه اضافه، خدمات خانه داری، مرکز تناسب اندام، پذیرش شبانه روزی و لابی اشاره کرد. کافی هتل به صورت شبانه روزی با منوی آلاکارته آماده خدمت رسانی به گردشگران تور دهلی می باشد. رستوران هتل انواع غذاهای آسیایی، بین المللی و هندی را که با کیفیت بسیار خوبی طبخ می شود، در اختیار گردشگران تور هند قرار می دهد.
هتل Country Inn Suites 4 ستاره 216 اتاق دارد که تمامی اتاق ها دارای امکاناتی مانند: تلویزیون صفحه تخت، میز مخصوص سرو نوشیدنی های بین المللی، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تهویه مطلوب، لوازم آرایشی، سیستم گرمایشی مناسب، سرویس بهداشتی، تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز و تلفن می باشد. اتاق های هتل شامل اتاق های خانوادگی، اتاق های 2 تخته، اتاق های سیگاری، اتاق های غیر سیگاری و اتاق های دلوکس کینگ می باشد که گردشگران تور دهلی بنا بر شرایط خود می توانند هر یک را انتخاب کنند.
فاصله حدودی هتل Country Inn Suites از مکان های مهم شهر مانند فرودگاه بین المللی دهلی 7.9 مایل، قلعه تولهکاباد و پارک جهانی کسب و کار 5.3 مایل، جاده گلف 5.7 مایل، و تا آرامگاه هومایون 9.2 مایل است. ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع است. هزینه اقامت در این هتل برای کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد. 
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Country Inn Suites