هتل Hotel Novotel Bali Nusa Dua

این مقاله به معرفی هتل Novotel Bali Nusa Dua که یکی از بهترین هتل های جزیره بالی می باشد، اختصاص دارد، در ادامه به بررسی امکانات، اتاق ها، موقعیت مکانی و قوانین هتل Novotel Bali Nusa Dua می پردازیم بنابراین مطالعه این متن می تواند در انتخاب محل اقامت برای گردشگران جزیره بالی مفید واقع شود.
هتل Novotel Bali Nusa Dua در جنوبی ترین قسمت جزیره بالی و در نزدیکی سواحل زیبای این جزیره واقع شده است. موزه پاسیفیکا، ساحل پانداوا، سواحل اقیانوس هند و غیره از جمله جاذبه های توریستی جزیره بالی می باشند که در نزدیکی این هتل قرار دارد و افرادی که Novotel Bali Nusa Dua را برای اقامت در طول سفر به بالی انتخاب می کنند، دسترسی بسیار آسانی به این جاذبه ها خواهند داشت.
Novotel Bali Nusa Dua هتلی 5 ستاره بوده و امکانات بسیاری را در خود جای داده است که برخی از آن ها عبارتند از باغ، ساحل اختصاصی، استخر شنا، باشگاه بدنسازی، اتاق ماساژ، اتاق بخار، اسپا، سونا، جکوزی، سالن زیبایی، خدمات ویژه افراد معلول، زمین بازی، اتاق بازی، زمین بازی گلف، رستوران و کافه، اینترنت پر سرعت رایگان، پارکینگ رایگان، ترانسفر فرودگاهی رایگان، دستگاه خودپرداز، پذیرش 24 ساعته، میز تور، لاندری، نگهداری از کودکان، سرویس شاتل، فروشگاه، لابی، مرکز کرایه اتومبیل و دوچرخه و غیره که گردشگران تور بالی می توانند از تمامی این امکانات استفاده کرده و اقامتی بسیار راحت را تجربه کنند.
خوب است بدانید که اتاق های بسیاری در این هتل وجود دارد که گردشگران با توجه به ظرفیت و امکانات موجود در هر یک از آن ها اتاق مناسب خود را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است که ساعات تحویل و تخلیه اتاق های این هتل 5 ستاره به ترتیب 14:00 و 12:00 می باشد همچنین گردشگران تور بالی باید توجه داشته باشند که حیوانات خانگی در این هتل پذیرش نمی شوند.
آدرس هتل BTDC Complex Nusa Dua, 80363 Nusa Dua, Indonesia

: Novotel Bali Nusa Dua

امکانات hotel Novotel Bali Nusa Dua

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
مراقبت کودک
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
دستگاه ATM
فروشگاه
فضای سبز
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
سونا
اعلام حریق
رستوران
لابی
اتاق جلسه
آرایشگاه
درج نظر

هتل های محبوب بالی

هتل های لوکس بالی

هتل های ارزان بالی

درخواست رزرو