Hotel Jambo Guest House


میهمان پذیر 5 ستاره و مجلل Jambo ، در دامنه تپه Hill و در مجاورت مرکز پر رفت و آمد منطقه Green Point واقع و بهشتی آرام و پر نعمت را برای میهمانان خود فراهم آورده است. میهمان پذیر که در قلب شهر Cape Town قرار گرفته، اقامت ممتاز و مجللی را به میهمانان خود ارائه میدهد. میهمانان میتوانند در جکوزی به استراحت پرداخته، در باغ سر سبز هتل تفریح کنند و یا در تریا به صرف نوشیدنی مشغول شوند. صاحبان هتل با خوشنودی میهمانان را در ترتیب دادن بازدیدها، سفرها و رفت و آمدهایشان یاری میرسانند. این میهمان پذیر با برگزاری نمایشگاه های هنری ، در نشر آثار هنرمندان بومی و تشویق آنان تلاش میکند. میهمانان میوانند پس از سپری کردن یک روز مهیچ و تماشایی ، در اتاقهای لوکس هتل به استراحت پرداخته و یا در کنار تالاب Koi به مطالعه مشغول شوند. تمامی اتاقها به شیوه متفاوت دکور بندی شده تا رفاه میهمانان را تضمین نمایند.
بروز شده خودکار از وب سایت های booking معتبر، توسط تیم پردازش داده لحظه آخر دات کام

آدرس : ---

اینترنت در اتاق
اینترنت در لابی
پارکینگ رایگان
روم سرویس
ماهواره
رستوران
لابی
آسانسور
کافی شاپ
به اشتراک گذاری این هتل
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این هتل با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای این هتل
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری