Hotel Park Hyatt Milano


هتل Park Hyatt Milano، در آستانه گالری معروف Vittorio Emanuele شهر میلان قرار گرفته و چند قدم تا کلیسای جامع Duomo فاصله دارد. هتل خدمات عالی خود را توسط کارکنان چند زبانه ارائه میدهد. خدمات شبانه روزی اتاقها و نگبهانی و همچنین مرکز اداری در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. هتل دارای دو رستوران و یک تریا میباشد. اتاقها بزرگ بوده و از چشم انداز عالی، اینترنت، حمام مرمری و دکور شیک برخوردار میباشند. تئاتر La Scala، درست آن دست گالری واقع شده و یک ایستگاه مترو نیز در مجاورت هتل قرار گرفته است.
بروز شده خودکار از وب سایت های booking معتبر، توسط تیم پردازش داده لحظه آخر دات کام

آدرس : ---

رستوران
پارکینگ رایگان
آسانسور
کافی شاپ
اینترنت در اتاق
اینترنت در لابی
روم سرویس
ماهواره
لابی
به اشتراک گذاری این هتل
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این هتل با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری