اطلاعات تماس هتل Hotel Coco Valley Inn

آدرس هتل Hotel Coco Valley Inn

Lot 66-68 Jalan Pandak Mayah 5, Kuah, Langkawi 07000, Malaysia

موقعیت مکانی هتل Hotel Coco Valley Inn روی نقشه

هتل Hotel Coco Valley Inn

| کوکو والی این

امکانات هتل Hotel Coco Valley Inn

اگر در سفر به لنکاوی، قصد دارید در اقامتگاهی ارزان قیمت و با حداقل امکانات و خدمات رفاهی اقامت کنید، مهمانپذیر Coco Valley Inn می تواند انتخاب مناسبی باشد. مهمانپذیر Coco Valley Inn علاوه بر هزینه ای مناسب، فاصله کمی هم تا برخی از رستوران ها و مراکز خرید دارد.

همانطور که گفتیم، مهمانپذیر Coco Valley Inn مناسب گردشگران تور لنکاوی که به دنبال اقامتگاهی ارزان قیمت هستند می باشد. لذا با هزینه بسیار کمی که گردشگران برای هرشب اقامت در این مهمانپذیر پرداخت می کنند، از امکانات و خدمات زیادی بهرمند نمی شوند. اتاق های مهمانپذیر از نظر نظافتی در شرایط نسبتا مناسبی قرار دارند. اتاق ها دارای سیستم های سرمایشی و گرمایشی هستند اما فاقد سیستم اعلام حریق می باشند لذا این مهمانپذیر مناسب افراد سیگاری است.

همچنین گردشگران می توانند در تمام نقاط مهمانپذیر، از خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم به صورت رایگان بهرمند شوند. از نکات مثبت مهمانپذیر می توان به اتاق ها خانوداگی با ظرفیت 4 الی 8 نفر اشاره کرد.

گردشگران تور لنکاوی که قصد دارند در مهمانپذیر Coco Valley Inn اقامت داشته باشند خوب است بدانند مهمانپذیر فاقد رستوران می باشد اما گردشگران می توانند رستوران های اطراف مهمانپذیر را جهت میل کردن وعده غذایی انتخاب کنند.

رستوران مدیترانه ای Alhamdulillah با فاصله 5 دقیقه ای.

رستوران آسیایی Haroo+ با فاصله کمتر از 2 دقیقه.

کافه هنر لنکاوی با فاصله کمتر از 3 دقیقه.

رستوران ایتالیایی Artisans Pizza با فاصله ای 6 دقیقه ای از نزدیکترین کافه ها و رستوران ها به هتل هستند.

گردشگران می توانند جهت خرید کردن و تهیه سوغاتی های خود، به مراکز خرید Night Market و Samudra Duty Free مراجعه کنند که فاصله ای 5 دقیقه ای تا هتل دارند. لازم به ذکر است کلیسای Ave Stella Maris هم در فاصله 2 دقیقه ای از هتل واقع شده است.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 2 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Coco Valley Inn