اطلاعات تماس هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe

آدرس هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe

Persiaran Mutiara, Pusat Dagangan Kelana Mas, 07000 Kuah, Malaysia

موقعیت مکانی هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe روی نقشه

هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe

| بلا ویستا بیچ ریزوت

امکانات هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe

هتل Bella Vista Beach Resort Koh Lipe یکی از ریزورت های 3 ستاره و محبوب مجموعه Bella Vista می باشد که با ارائه خدمات و امکانات بهتر، برتر از سایر هتل های 3 ستاره لنکاوی می باشد. هتل Bella Vista Beach Resort Koh Lipe جزء هتل هایی می باشد که تنها 300 متر با Lipe Floating Pontoon فاصله دارد.

گردشگران تور لنکاوی که به دنبال هتلی 3 ستاره و با ارائه خدمات و امکانات مناسب در ازای هزینه پرداختی دارند، هتل Bella Vista Beach Resort Koh Lipe می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. در ادامه با برخی از امکانات و خدمات هتل آشنا می شویم:

ساحل اختصاصی، سکوی آفتاب، میزها و صندلی های ساحلی و خدمات باربکیو در کنار فضای سبز بزرگ، فعالیت ها و سرگرمی هایی نظیر غواصی، ساعات خوش و کلاس های آشپزی که گردشگران می بایست هزینه جداگانه بابت آن ها پرداخت نمایند.

رستوران و کافی شاپ به همراه سرو انواع غذاها و نوشیدنی های محلی و بین المللی، وعده غذایی کودکان، سرو وعده صبحانه در اتاق ها.

ارائه اینترنت پرسرعت بی سیم در لابی و اتاق ها، پارکینگ اختصاصی که رایگان نبوده و می بایست با استفاده از کارت های الکترونیک هتل هزینه را پرداخت نمود.

خدمات تور و پذیرش 24 ساعته، صرافی، خدمات تیکت، فکس و فوتوکپی، ترانسفر فرودگاهی (با هزینه جداگانه)

اتاق هایی مجهز به سیستم های تهویه مطبوع و مناسب برای افراد غیرسیگاری، صندوق امانات در اتاق ها، خدمات روم سرویس 24 ساعته و نظافت روزانه اتاق ها، لاندری و اتوشویی با هزینه جداگانه.

گردشگران تور لنکاوی لازم است بدانند هتل Bella Vista Beach Resort Koh Lipe در خیابان 27 moo واقع در منطقه Ko Lipe قرار دارد و در ادامه به فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر اشاره می کنیم:

300 متر تا Lipe Floating Pontoon و کمپ نظامی.

500 متر تا مارکت محلی 7eleven.

10 متر تا ساحل شن سفید Pattaya Beach.

450 متر تا Sunset Beach.

50.1 کیلومتر تا فرودگاه لنکاوی.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Hotel Bella Vista Beach Resort Koh Lipe